Apdovanojame fotokonkurso „Pavasaris jau čia!“ laimėtojus

 monika dobrovolskyte pavasaris sysos kaimeVisas fotografijas, kuriose užfiksuotos pirmosios pavasario akimirkos ir gamtos ženklai, parodantys, kad į žemę jau beldžiasi pavasaris kvietėme siųsti mums. Sulaukę šūsnelės nuotraukų, praėjus daugiau nei mėnesiui nuo konkurso pradžios, skelbiame fotokonkurso „Pavasaris jau čia!“ laimėtojus.

Primename, kad prie nuotraukos prašėme parašyti savo vardą, pavardę ir vietą, kurioje daryta fotografija. O mes jas talpinome „Šilutės naujienų“ Facebook puslapyje. Mūsų Facebook paskyros skaitytojai galėjo peržiūrėti ir balsuoti už didžiausią įspūdį karolina uzpurvyte silutepadariusius vaizdus.

Įvertinome gražiausias ir labiausiai skaitytojams patikusias nuotraukas. Daugiausia Jūsų simpatijų (214 „Patinka“ paspaudimų) sulaukė pirmoji į konkursą atsiųsta Monikos Dobrovolskytės nuotrauka „Pavasaris Šyšos kaime“ – jai dovanojame 6 mėnesių elektroninę laikraščio prenumeratą.

pijus raudys3Redakcijai labiausiai patiko ant gyvatvorės sutūpusių žvirblių nuotrauka. Jos autorei – Karolinai Užpurvytei dovanojame firminį „Šilutės naujienų“ 2015 metų kalendorių.

Apdovanoti norime ir Pijų Raudį, kuris kitu kampu pažvelgė į šį konkursą ir atsiuntė modernias nuotraukas – jose jis pavasarį pamatė pro Vydūno gimnazijos langus, jam atitenka firminis „Šilutės naujienų“ 2015 metų kalendorius.

Džiaugiamės, kad dalyvavote konkurse ir sveikiname!

KONKURSO NUOTRAUKOS.