Apie cigaretę, kainavusią 17 000 Lt

teismas gaisrasPernai girtas vyriškis, susipykęs su buvusia sugyventine dėl to, kad ši nenori taikytis, nusvirduliavo miegoti į jos tvartą. Dantyse vyras turėjo degančią cigaretę, o tvarte buvo pilna šieno…

Daug laukti nereikėjo, kad įsipliekstų gaisras.

Nors teisiamas vyriškis sakė, kad viskas įvyko netyčia, tačiau teismas nurodė, kad turtinę žalą tvarto savininkėms atlyginti jis turės… Rūkymas jam atsieis 16 900 litų.

Nukentėjusioji, viena iš tvarto savininkių, teisme pasakojo, kad tą rugsėjo 12-osios dieną buvo susitikusi su savo buvusiu sugyventiniu A.A. Šis prašė moters susitaikyti, vėl gyventi kartu. Tačiau ji į kalbas nesileido, išėjo į darbą ir paliko susinervinusį A.A.

Teisiamasis pasakojo, kad tą dieną buvo išgėręs ir nutarė pamiegoti buvusios sugyventinės ūkiniame pastate. Tvarte jis prisidegė cigaretę, kurią vėliau numetė, kur pasitaikė. Nors jis matė, kad tvartas pilnas šieno, tačiau teisme tvirtino, kad pastatą padegė tikrai netyčia.

Suniokojęs moterų turtą, vyras jų neatsiprašė, žalos dar neatlygino – jis yra bedarbis.

Nukentėjusiosios padarytą turtinę žalą įvertino 16 900 Lt.  Teismas priskyrė žalą atlyginti. Be to, A.A. turės 6 mėnesius neatlygintinai dirbti viešuosius darbus po 25 valandas per mėnesį visuomenės labui.

Nuosprendis dar gali būti skundžiamas.