Apie Seimo narį ištikusią nelaimę „valstiečiai“ nepranešė tris mėnesius

NAUSEDABeveik tris mėnesius. Tiek laiko, Seimo internetinio puslapio duomenimis, plenariniuose posėdžiuose nedalyvavo Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVŽS) frakcijos narys Alfredas Stasys Nausėda. Parlamentaras posėdyje paskutinį kartą dalyvavo kovo 30-ąją, o paskutinis jo siūlomas įstatymo pakeitimas įregistruotas kovo 31-ąją.

Apie tai, kad Seimo nario nėra posėdžiuose, „valstiečių“ atstovai neskelbė. Taip pat nepranešė ir kad A.S.Nausėdą balandžio 2-ąją ištiko insultas. Nors šiuo metu parlamentaras sakė besijaučiantis geriau, kada grįš į darbą Seime, dar neaišku.

„Valstiečių“ frakcijos seniūno pavaduotojas Virginijus Sinkevičius sakė, kad frakcijos vadovybei buvo žinoma, ir kad sušlubavo A.S.Nausėdos sveikata, ir pastebėjo, jog kolegos nėra Seimo, frakcijos posėdžiuose. Seimo Etikos ir procedūrų komisijos sekretoriatas patvirtino, kad A.S.Nausėda praleido posėdžius, jam suteiktas nedarbingumas, todėl nedalyvavimas posėdžiuose yra pateisintas.

Namuose ištiko insultas

 „Mes visi šiame gyvenime esame pažeidžiami. Mane pakirto liga. Balandžio 2 dieną, sekmadienį, man bebūnant namuose taip atsitiko, kad mane greitąja išvežė į Jūrininkų ligoninę. Mane ištiko insultas“, – pasakojo A.S.Nausėda. Po to, kai politiką ištiko insultas, problemos nesibaigė. Parlamentaras sakė, kad jam buvo sutrikęs ir širdies ritmas, kurį atkūrė Santaros klinikų medikai.

Birželio pabaigoje Seimo nariui bus atliekami papildomi tyrimai, kurie parodys, kokia bus tolesnė gydymo eiga. Tiesa, „valstietis“ teigė degantis noru grįžti prie darbų. „Labai noriu grįžti. Viską seku, skaitau. Aišku, būtų malonu skaityti gerus dalykus, bet gyvenimas yra gyvenimas, viskas vyksta natūraliai“, – sakė A.S.Nausėda. Jis sakė pasiilgęs ne tik darbo, bet ir komandos, su kuria dirba.

Tačiau parlamentaras neslėpė, kad ištikus nelaimei su partijos kolegomis iš pradžių nebendravo, o kalbėtis vėl pradėjo tik pasijutęs geriau. Kaimo reikalų komitete dirbantis A.S.Nausėda birželio 17-ąją švęs 67-ąjį gimtadienį. Vienmandatėje Šilutės apygardoje išrinktas politikas Seime pirmąją kadenciją, anksčiau dirbo Šilutės rajono savivaldybės administracijoje.

Lrytas.lt inf.