Apsauginiai akiniai plačiam pasirinkimui

Specialūs apsauginiai akiniai yra nepamainoma priemonė atliekant įvairius darbus: lituojant, šlifuojant metalus, dirbant su medžiagomis, kurios gali kaip nors pakenkti regėjimui ar pažeisti akis. Su aukštos kokybės apsauginiais akiniais visi darbai atliekami saugiai, apsisaugant nuo spinduliuotės ir kitų pavojingų veiksnių. Skaitykite toliau ir atraskite skirtingiems darbo poreikiams pritaikytą apsauginių akinių asortimentą bei išsirinkite sau tinkamų priemonių puikiomis kainomis!

Apsauginiai darbo akiniai įvairiems poreikiams

Priklausomai nuo poreikių, prekyboje rasite įvairių rūšių apsauginių akinių: plastmasinių, stiklinių, iš metalo, taip pat įvairių akinių priedų, filtrų ir kitų priemonių suvirintojams bei kitiems su pavojingomis medžiagomis dirbantiems meistrams.

Kai kuriuos iš darbo akinių yra patogu nešioti ant įprastų optinių akinių, todėl jie tinka kasdienybėje akinius nešiojantiems žmonėms. Specialūs darbo akiniai apsaugo akis nuo skystų ir kietų purslų, jie yra pagaminti iš kokybiško stiklo, kuris nerasoja, todėl neapsunkinamas matomumas. Švelniai priglausdami prie veido jie sudaro patikimą apsaugą, yra komfortiški tiek, kiek tai įmanoma dirbant sudėtingus darbus.

Apibūdinti visas akinių rūšis nėra lengva, kadangi kiekvienas akinių tipas pasižymi savitomis savybėmis bei pritaikymo galimybėmis. Išsirinkite tai, kas atitinka Jūsų poreikius – pas specialistus rasite daugiau dominančios informacijos, sužinosite tikslias akinių kainas ir galėsite įsigyti pirkdami internetu.

Aukštos kokybės, skirtingų rūšių apsauginiai akiniai – plačiam pasirinkimui ir geromis kainomis! Asortimente rasite skirtingiems poreikiams pritaikytų apsauginių akinių.