Apsidrausti pirkinius galima ir elektroninėje parduotuvėje varle.lt

apsidrausti pirkinius1Draudimo bendrovė „PZU Lietuva“ pradeda teikti prekių draudimo paslaugą perkantiems elektroninėje parduotuvėje varle.lt.

Varle.lt pirkėjai be įprastos kompiuterinės, vaizdo technikos, mobiliųjų telefonų, galės apdrausti ir smulkiąją bei stambiąją buitinę techniką – nuo šaldytuvų iki sulčiaspaudžių.

„Įprastai naujas prekes apdraudžiame dviem metams – didžioji dalis pirkėjų renkasi ilgesnį laikotarpį“, – teigė  „PZU Lietuva“ Tinklo vystymo departamento direktorius Mindaugas Gudiškis.

Jo teigimu, draudimo įmokos skaičiuojamos nuo prekės vertės. Užsakius ir apdraudus prekę, draudimo liudijimą galima tiesiog atsispausdinti. Prekes apdrausti galima ir jų atsiėmimo punktuose.

„Mes valdome ir interneto parduotuvę, ir 22 parduotuvių tinklą, kur galime tiesiogiai bendrauti su pirkėjais. Taip užtikriname greitą brokuotų ar nepatikusių prekių grąžinimą ir servisą. Su klientais bendraujame tiesiogiai, todėl juos pažįstame geriausiai. Pirkinio draudimo partneriu pasirinkome bendrovę „PZU Lietuva“, nes ji pasiūlė tiek gerą kainą, tiek palankias sąlygas mūsų klientams“, – sakė Marius Butauskas, varle.lt komercijos direktorius.

„PZU Lietuva“ patirtis Lietuvoje rodo, kad pavagiamas ar sugadinamas kas 15-as apdraustas įrenginys. Bendrovės duomenys atskleidžia, kad ypač daug dėmesio žmonės skiria vaikams skirtų pirkinių apsaugai – apdraudžiamas kas antras toks įrenginys. Daugiau nei pusė apdraudžiamų daiktų yra nešiojamieji įrenginiai – telefonai, kompiuteriai, fotoaparatai ir pan. 56 proc. žmonių pirkinius pasirenka apdrausti 2 metams.