Apsivertusio automobilio vairuotoja suskubo tvarkyti avarijos vietą

 20141013 163554Pirmadienį apie 16 val. Galnės kaime 41-erių moteris staigiame posūkyje nesuvaldė automobilio ir nuvažiavo nuo kelio.

Likus vos 2 kilometrams iki Vainuto miestelio kėdainiškė, vairuojanti „Renault Megane“, ruošėsi lenkti priekyje važiuojantį automobilį ir pagreitino automobilį, tačiau pamačiusi staigų posūkį pakeitė manevrą –  staigiai stabdė. Stabdomas automobilis tapo nevaldomas ir nulėkė nuo kelio.

Transporto priemonė vertėsi ir aukštyn ratais atsidūrė pakelės pievoje.

Apsivertusio automobilio vairuotoja, nelaukdama, kol ją kas nors išlaisvins, išspyrė automobilio stiklą, išsiropštė iš „Renault“ ir nuskubėjo pagalbos į netoliese esančią sodybą. Vietinis ūkininkas suskubo padėti nelaimės ištiktai moteriai: ištempė avariją patyrusį automobilį iš pakelės pievos ir atvilko į netoliese esantį sodybos kiemą.

Į įvykio vietą atvykę policijos ir greitosios medicinos pagalbos ekipažai avarijos vietoje automobilio neberado – jis jau stovėjo kitoje vietoje.

Pareigūnus nustebino toks avarijos padarinių likvidavimas, tai galėtų būti vertinama, kaip pabėgimas iš avarijos vietos.

Pirminiais duomenimis, vairuotoja sužalojimų nepatyrė, atsisakė medikų pagalbos. Nukentėjusioji tikino, kad tik stipriai išsigando.