Apsvaigęs vairuotojas sukėlė avariją ir pabėgo

avarija SilutejeSekmadienį Šilutės rajone įvyko du eismo įvykiai, kuriuos sukėlė apsvaigę vairuotojai. Vienas susižalojo pats, Ramučių kaimo ribose nesuvaldęs nuosavo motorolerio, o kitas sudaužė Šilutėje prie parduotuvės stovėjusį automobilį ir pabėgo iš įvykio vietos.

Sekmadienį apie 12 val. jaunuolio vairuojamas BMW 525 trenkėsi į Tilžės gatvėje, prie gėrimų parduotuvės, stovintį automobilį.

BMW vairuotojas išsuko iš šalutinės Dirvų gatvės, agresyviai vairuodamas nepasirinko saugaus greičio, posūkyje į Tilžės gatvę nesuvaldė automobilio ir rėžėsi į prie šaligatvio stovėjusį „Audi 80“. Po stipraus smūgio į galą „Audi“ net užšoko ant aukšto bordiūro. Susidūrimo metu automobilyje sėdėjo šešiametis vaikas, tačiau jis nenukentėjo.

Avariją sukėlusiu BMW automobiliu važiavo trys jaunuoliai. Po susidūrimo BMW vairuotojas sustojo, paliko transporto priemonę ir pabėgo iš įvykio vietos, o keleiviai pasislėpė greta esančioje buvusioje kavinėje.

Liudininkė pasakojo, jog pačiupo už rankos sprukti susiruošusį vairuotoją, tačiau šis atrėžė, kad „duos į snukį“, jei moteris dar kišis. Įvykio liudininkų manymu, automobilio vairuotojas galėjo būti neblaivus arba apsvaigęs nuo narkotinių medžiagų, nuo jo trenkė neaiški smarvė. Automobilio salone voliojosi tuščios alkoholio skardinės.

Pasak liudininkų, pabėgę automobilio keleiviai prisiglaudė kavinėje, bet į įvykio vietą atvykę policijos pareigūnai neskubėjo jų apklausti. Netrukus atvyko raudonais numeriais pažymėtas „Mercedes Benz“ ir vaikinus išvežė.

Avariją sukėlęs BMW nepritaikytas vairuoti Lietuvos eismo sąlygomis – jo vairas įmontuotas dešinėje pusėje.

Policija nuvilko avarijos kaltininkų automobilį.

Dėl pasišalinimo iš įvykio vietos pradėta administracinė teisena. Policijos pareigūnai prašo visuomenės pagalbos ir liudininkus, mačiusius eismo įvykį bei galinčius padėti rasti pabėgusius asmenis, kviečia kreiptis telefonu 112 arba ateiti į Šilutės r. policijos komisariatą.

Tą pačią dieną pavakary, apie 17.40 val. kelyje Šilutė – Ramučiai – Gardamas, Ramučių kaimo ribose, neblaivus 50 m. vyriškis N.K., vairuodamas jam priklausantį motorolerį, nepasirinko saugaus greičio, neįvertino šlapios kelio dangos, staiga stabdydamas nesuvaldė transporto priemonės ir nugriuvo ant važiuojamosios kelio dalies.

Eismo įvykio metu susižalojęs motorolerio vairuotojas pristatytas į ligoninę.

joomplu:7168

Silutes naujienu LOGO