Aptiko naminės varyklą ir 260 litrų degtinės (video)

Bravoras Silute1 0612Pirmadienį Šilutės rajono policijos komisariato pareigūnams įkliuvo jaunas degtindaris, plušantis prie savadarbių aparatų naminei gaminti.

Varyklą su dviem jame veikiančiais pilnai sukomplektuotais aparatais policijos pareigūnai aptiko Gardamo seniūnijos Juškaičių kaime.Bravoras Siluteje2 0612

Krūmų tankmėje įkurdintame fabrikėlyje pareigūnų apsilankymo metu darbavosi 1989 m. gimęs to paties kaimo gyventojas. Jaunuolis pilstė neseniai pagamintą alkoholį į plastikinius indus, o išvydęs pareigūnus nesėkmingai bandė sprukti.

Iš viso patikrinimo metu rasta ir paimta 260 litrų naminės degtinės. 23 metų degtindaris prisipažino pats sukonstravęs visą įrangą, tačiau, pareigūnus tikino, alkoholio gamybos ėmęsis savoms reikmėms.

Dėl aparatų naminei degtinei gaminti pagaminimo, laikymo ir naudojimo, o taip pat dėl stiprių namų gamybos alkoholinių gėrimų gaminimo Šilutės policijoje pradėtas ikiteisminis tyrimas. Jaunuolis tą pačią dieną buvo pristatytas į policijos komisariatą ir apklaustas, jam gresia baudžiamoji atsakomybė.

Video reportažas: