AR JŪS VISKĄ ŽINOTE APIE SAVO SVEIKATĄ?

sveikataRugsėjo 21 d. (pirmadienį) FUNKCINĖ SVEIKATOS DIAGNOSTIKA bus atliekama Šilutėje, Vytauto g. 19A, ONDOTOLOGIJOS KABINETO patalpose, (prie viešbučio – restorano „Gilija”).

Priimami tik iš anksto užsiregistravusieji telefonu 8 682 40857darbo dienomis nuo 9.30 iki 19.00 val.

Tad kviečiame visus, mažus ir didelius, daugiau sužinoti apie save.

Funkcinės sveikatos diagnostika: kas tai?

Pirmą kartą skaitantiems norėtume pabrėžti, kad šiuo tyrimu yra tiriama organų veikla. Atliekant šią diagnostiką matoma, kokiose kūno vietose yra sutrikimų, vystosi ligos, uždegiminiai procesai, audinių pakitimai. Visi sveikatos duomenys yra matomi judesyje.

Stebima, kaip funkcionuoja smegenys, skrandis, plaučiai, skydliaukė, inkstai, širdis, žarnynas, kokia stuburo ir sąnarių būklė, hormoninės sistemos veikla, ar yra kirminų, virusų, kurie sukelia lėtines ligas, alergijas ir chronišką nuovargį.

Didelis šios diagnostikos privalumas prieš kitas diagnostines programas yra tas, kad organizme vykstantys pakitimai fiksuojami ankstyvoje stadijoje, kai dar nieko neskauda. O sudėtingais atvejais, kai žmogų vargina skausmai ir ne viena liga, šia diagnostika galima greičiau nustatyti papildomas negalavimo priežastis ir skirti efektyvesnį gydymo būdą ar, negaištant laiko,  nukreipti reikalingo specialisto konsultacijai.

Todėl ir profilaktiškai, ir įsisenėjusių negalavimų atveju funkcinė diagnostika atneš neabejotiną naudą kiekvienam.
Funkcinę sveikatos diagnostiką jau aštuonerius metus atlieka Kauno Bioinformacinės medicinos konsultacijų ir diagnostikos centras „Žolių salonas”.