Ar Jūs viską žinote apie savo sveikatą?

919cccApie blogėjančią gyventojų sveikatą liudija nemažėjančios eilės prie gydytojų kabinetų, žymiai padidėjęs blogai besijaučiančių jaunų žmonių kiekis, išsekę nuo streso darbingo amžiaus žmonių veidai.

Šie rodikliai verčia susimąstyti ir pradėti rūpintis  ligų profilaktika. Tačiau norint pilnai išsitirti sveikatą nepakanka pasimatuoti kraujospūdį, pasidaryti širdies kardiogramą ar biocheminius kraujo tyrimus.

Todėl, norint žinoti išsamią sveikatos būklę, reikia atlikti ir kompiuterinę funkcinės sveikatos diagnostiką, kuri atskleidžia visus užslėptus, ūmius ir lėtinius procesus.

Kompiuterinę funkcinės sveikatos diagnostiką jau septynerius metus atlieka Kauno Natūralios Medicinos konsultacijų ir diagnostikos centras „Žolių Salonas“. Šia paslauga naudojasi žmonės iš įvairių Lietuvos miestų, užsienyje gyvenantys lietuviai.

Kompiuterinė funkcinės sveikatos diagnostika: kas tai?

Pirmą kartą skaitantiesiems norėtume pabrėžti, kad šios diagnostikos metu yra matoma kiekvieno organo ir visų sistemų veikla. Pateikiama informacija, kokiose kūno vietose yra sutrikimai, vystosi ligos, vyksta uždegiminiai procesai, audinių pakitimai. Visi sveikatos duomenys yra matomi judesyje.

Stebima, kaip funkcionuoja smegenys, skrandis, plaučiai, skydliaukė, inkstai, širdis, žarnynas, kokia stuburo ir sąnarių būklė, hormoninės sistemos veikla, ar yra kirminų, virusų, kurie sukelia lėtines ligas, alergijas ir chronišką nuovargį. Tikrinama, ar neatsirado organizme nesveikų, išsigimusių ląstelių ir t.t.

Didelis kompiuterinės funkcinės sveikatos diagnostikos privalumas prieš kitas diagnostines programas yra tas, kad organizme vykstantys pakitimai fiksuojami jau ankstyvoje stadijoje, kai dar nieko neskauda.

O sudėtingais atvejais, kai žmogų vargina skausmai ir ne viena liga, šios diagnostikos pagalba galima greičiau nustatyti negalavimo priežastis ir skirti efektyvesnį gydymo būdą ar negaištant laiko  nukreipti reikalingo specialisto konsultacijai.

Todėl ir profilaktiškai, ir įsisenėjusių negalavimų atveju funkcinė diagnostika atneš neabejotiną naudą kiekvienam.

Tad kviečiame visus – mažus ir didelius daugiau sužinoti apie save.

Gegužės 2 ir 3 dienomis (ketvirtiadienį ir penktadienį) kompiuterinė funkcinė sveikatos diagnostika bus atliekama Šilutėje, Vytauto g. 19A (odontologijos kabineto patalpose).

Priimami tik iš anksto užsiregistravusieji telefonu 8 677 76393 darbo dienomis nuo 10-18 val.