Artėjant deklaravimo pabaigai Mokesčių inspekcija dirbs ilgiau

pajamu deklaravimas  banaitiene tribicieneKlaipėdos apskrities valstybinė mokesčių inspekcija (toliau – Klaipėdos AVMI) informuoja, kad gyventojų patogumui artėjant pajamų ir turto deklaravimo termino pabaigai inspekcijos skyriai ir poskyriai dirbs valanda ilgiau nei įprastai, papildomai gyventojai bus konsultuojami ir šeštadienį, balandžio 27 d.

Naujausiais duomenimis, pajamas jau yra deklaravę 9,5 tūkstančio, turtą – 0,5 tūkstančio Šilutės rajono gyventojų.

„Pajamų ir turto deklaracijas privalu pateikti iki gegužės 2 d. Šiam terminui artėjant į pabaigą, kaip įprasta, mokesčių inspekcijoje gerokai padaugėja konsultuotis dėl deklaravimo atvykstančių gyventojų. Nuo penktadienio visi Klaipėdos AVMI gyventojų aptarnavimo poskyriai, išskyrus Neringos, kur tokio poreikio nėra, papildomai dirbs ir šį šeštadienį.

Raginame pasinaudoti šia galimybe, be to, šeštadieniais žmonių srautai turėtų būti mažesni, todėl ir laiko veikiausiai sugaišite mažiau”, – sako Klaipėdos AVMI Mokestinių prievolių departamento direktorė Edita Cibienė.

Mokesčių inspekcijos poskyriai dirbs:

26 d. (penktadienį) – iki 16,45 val.,

27 d. (šeštadienį) – nuo 9 val. iki 15 val.;

29 d. (pirmadienį) – iki 18 val.;

30 d. (antradienį, prieššventinę dieną) – iki 17 val.

Klaipėdos AVMI primena, kad gyventojams, atvykstantiems į mokesčių inspekciją, reikėtų turėti bankininkystės ir EDS prisijungimo kodus. Gyventojai, deklaruosiantys pajamas ir turtą savarankiškai, gali konsultuotis paskambinę trumpuoju Mokesčių informacijos centro telefonu 1882. Išsami informacija apie turto ir pajamų deklaravimą pateikiama VMI interneto svetainėje www.vmi.lt.