Artėjant meilės dienai Šilutėje duris atvėrė gėlių studija „Puokštė su meile“

Šv. Valentino – meilės dienai artėjant Šilutėje duris atvėrė nauja gėlių studija „Puokštė su meile“.

Jos šeimininkė Živilė Paulauskaitė sako, kad joks kitas darbas jai nesuteikia tiek meilės ir džiaugsmo, kaip darbas su gėlėmis ir klientais. Tad tą meilę ji nori skleisti ir miestelėnams.

Naujoji gėlių studija įsikūrė ypač patogioje vietoje – miesto centre, Lietuvininkų g. 51 (buvusios parduotuvės „Notra“ patalpose). Erdvių patalpų duris atvėrusi Živilė pasakoja floristikos srityje dirbanti jau 12 metų. Tiesa, kurį laiką bandė save realizuoti ir kitoje srityje, tačiau joks darbas jai nesuteikė tiek džiaugsmo, kaip gėlės, kūryba ir bendravimas su klientais.

„Juk spalvingas žiedas ar net ir mažytė puokštelė bet kokiu atveju suteikia mums džiaugsmą, priverčia grožėtis ir šypsotis“, – sako jauna moteris.

Iš tos meilės gėlėms, pasak Živilės, gimė ir studijos pavadinimas „Puokštė su meile“. Ji prisipažįsta, jog kurdama puokštes pati gėrisi kiekvienu žiedu, apgalvoja, kuris labiausiai tiktų konkrečiam žmogui ir progai.

Maloni darbo dalis jai – užsakytų puokščių pristatymas į kliento namus ar kitą nurodytą vietą, o tokią paslaugą Šilutėje studijos darbuotojos teiks nemokamai. Didelį džiaugsmą jai teikia ir spindinčios užsakytą puokštę atsiimti atėjusių klientų akys, pasak Živilės, teigiamų emocijų jai tuomet užtenka visai dienai.

Tačiau ji sako nesistengianti primesti klientams savo nuomonės, bet nori išgirsti kiekvieno pageidavimus ir kurdama puokštę pirmiausia atsižvelgia į jų norus.

Į studiją užsukę šilutiškiai galės išsirinkti ne tik puokštelę ar vieną žiedą, tačiau ir susitarti dėl būsimos didesnės ar mažesnės asmeninės šventės ar liūdnos akimirkos dekoravimo paslaugos.

Studijos šeimininkė žada, jog artėjant įvairių švenčių datoms skelbs ir nedidelius konkursėlius, kuriuose irgi bus galima laimėti puokštę, nes kiekvienam malonu gauti dovanų.

Ž. Paulauskaitė dėkoja visiems, apsilankiusiems studijoje jos atidarymo proga, ir sako, kad jau nekantrauja įteikti specialiai vienam pirmojo konkurso laimėtojui(-ai) sukurtą puokštę.

Studijoje „Puokštė su meile“ lankytojai laukiami pirmadieniais-šeštadieniais 8:30-19 val., sekmadieniais – 10-18 val.