Artėjant rinkimams – smūgis ir Šilutės konservatoriams – neblaivus prie vairo A. Kurlianskas

Šilutės rajono savivaldybės taryboje – pokyčiai: neblaivus prie vairo sustabdytas Tėvynės sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų  sąjungos (Konservatorių) Šilutės skyriaus narys Arūnas Kurlianskas traukiasi iš Tarybos, nes buvo sustabdytas neblaivus prie vairo.  

„Viešas pranešimas,

Vasario pirmą savaitę buvau sustabdytas policijos pareigūnų. Patikrinimo metu man buvo nustatytas lengvas girtumo laipsnis.

Dėl šio įvykio labai išgyvenu, visų atsiprašau ir priėmiau sprendimą: stabdau savo narystę partijoje ir traukiuosi iš Šilutės rajono savivaldybės tarybos nario pareigų.

Apie šį savo sprendimą informavau VRK, savo skyriaus pirmininką, kolegas, rajono savivaldybės tarybos sekretorių.“

Tokį pareiškimą savo „Facebook“ paskyroje paskelbė pats politikas.

Priminsime, kad TS-LKD Šilutės skyriaus sąraše pirma už brūkšnio yra Vytauto Stanslovo pavardė. Tad galima spėti, kad jis ir turėtų pakeisti A. Kurlianską Taryboje. Bet kadangi iki rinkimų neliko nė mėnesio, tolesnių partijos veiksmų prognozuoti nesiimame.

Rajono tarybos sekretorius Andrius Jurkus šiandien popiet tvirtino jokių A. Kurliansko pareiškimų dar nematęs. „Kokie veiksmai iš jų pusės bus toliau, aš nežinau“, – sakė A. Jurkus.

Atrodo, kad artėjant rinkimams ir pati Fortūna nuo TS-LKD partijos nusisuko – šią partiją drebina vienas skandalas po kito.