Artimiausi renginiai

RenginiaiKalėdoms artėjant Šilutėje ir rajone vyksta daugybė šventinių renginių. Kviečiame pasižvalgyti po jų programas!

Šiandien 17.15 val. Šilutės kraštotyros draugija kviečia į Angelės ir Vytauto Raukčių 40-ies metų kūrybinio kelio jubiliejų. 1975 metais tuometiniame Šilutės kraštotyros muziejuje tautodailės kūrėjų parodoje pirmą kartą dalyvavo Angelės ir Vytautas Raukčiai. Nuo tol jų sukurtais meniniais darbais gėrisi ne tik Šilutės, bet ir  Lietuvos žmonės. Jų kūriniai yra pasklidę po visą pasaulį. Jais jie garsina ne tik savo, bet ir Šilutės krašto vardą.

Šiandien 18 val. Šilutės kultūros ir pramogų centre bendras grupės „KARČEMA“ ir Donaldos Meiželytės projektas – KANTRI KALĖDOS.

Rytoj – gruodžio 16 dieną – Kintų Vydūno kutūros centre –  „Kalėdinio žaisliuko – angeliuko gamyba“.

Gruodžio 17 dieną Kalėdinė mugė Švėkšnoje. Tradicinių amatų centras Švėkšnoje kviečia į „Kalėdinę mugę“. Laukiami visi, norintys parduoti savo rankų darbo dirbinius ar įsigyti originalių dovanų Knygnešių skverelyje, Švėkšnoje! Daugiau informacijos tel. (8 441)  68035.

Gruodžio 17 dieną 18 val. Šilutės kultūros ir pramogų centre labdaros koncertas „Žiemos šokis“.

Gruodžio 18 dieną 18 val. – Kalėdinės eglutės įžiebimas Žemaičių Naumiestyje.

Gruodžio 19 dieną 11 val. Šilutės Senojo turgaus aikštėje (Turgaus g.) Kalėdinis labdaringas bėgimas – Pasitikime Kalėdas BĖGDAMI.

Kalėdoms artėjant, į Šilutę vis dažniau užklysta Kalėdų Senelis. Prieš keletą savaičių jis lakstė po Aukštumalos pelkę, buvo jis ir per miesto Eglutės įžiebimo ceremoniją, o sekmadienį (gruodžio 20 d.) jis lankysis H.Šojaus konferencijų centre, kur vaikams dalins dovanas.

H.Šojaus konferencijų centras kviečia visus vaikus į šventę „Kalėdinis tindirindis“, kuriame jie galės pasimėgauti kalėdine tarptautinio animacinių filmų festivalio „Tindirindis 2015“ programa, susitikti su Kalėdų Seneliu.

Gruodžio 21 dieną 18.00 val. Žydrė Adomaitienė, Liuda Kašėtienė ir Adas Nausėda kviečia Jus į romantiškos muzikos vakarą – koncertą, kuris vyks kultūros ir pramogų centro II aukšto foje.

Gruodžio 22 dieną 18 val. Šilutės kultūros ir pramogų centre choro „Vox Libri“ Adventinės muzikos vakaras.