Astrologinė prognozė šiai savaitei

 

dog-647528 960_720Ką žada jums žvaigždės šią savaitę? Pateikiame astrologinę prognozę visiems Zodiako ženklams.

AVINAS

Savaitės pradžioje nesiimkite radikalių veiksmų remdamasis vien tik nuogirdomis – jūsų gauta informacija veikiausiai bus klaidinga. Taip pat teks ieškoti kompromiso tarp laisvės troškimo ir karjeros reikalų. Jei mokėsite išreikšti tikruosius svo jausmus, asmeniniai santykiai savaitgalį tikriausiai susitvarkys.

JAUTIS

Vertindamas naują verslo planą ar kokį kitą projektą, klausykite savo intuicijos – ji jūsų neapvils. Savaitės viduryje pagaliau turėtų stabilizuotis jūsų finansinė padėtis. Išnaudokite kiekvieną galimybę plėsti savo verslą ar profesinės veiklos ribas – šią savaitę jų tikrai bus.

DVYNIAI

Jei nesėdėsite namuose ir užsiimsite mėgstama veikla, savaitės pradžioje užmegsite naujų ir įdomių pažinčių. Antroje savaitės pusėje turėsite galių padėti žmonėms, turintiems psichologinių problemų, bet savaitgalį verčiau praleiskite glaudžiame šeimos būrelyje.

VĖŽYS

Neignoruokite seno bičiulio ar giminaičio patarimo. Pirmoje savaitės pusėje pasistenkite su niekuo nesusipykti, ypač vyresniais už save. Į savaitės pabaigą jūsų pečius veikiausiai užgrius per didelis darbų krūvis, vėluosite ir nervinsitės.

LIŪTAS

Nepraleiskite pažintinės kelionės ar kokio mokomojo seminaro pirmojoje savaitės pusėje – įgytos žinios atneštų daug naudos. Nuo ketvirtadienio būkite ypač budrus – kai kas gali pamėginti pavogti jūsų idėjas ar darbo vaisius. Jei savaitgalį neužsidarysite tarp keturių sienų, jūsų tikriausiai laukia maloni pažintis su priešingos lyties asmeniu.

MERGELĖ

Netikėkite viskuo, ką išgirsite pirmadienį ar antradienį – kažkas bandys jus apgauti. Savaitės viduryje bus sunku susikalbėti su šeimos nariais. Pasistenkite įsiklausyti į jų argumentus ir suprasti jų požiūrį. Antroje savaitės pusėje žinių troškimas gali jus nuvesti jums pačiam netikėtais keliais.

SVARSTYKLĖS

Savaitės pradžioje teks priimti svarbų sprendimą dėl asmeninių santykių. Savaitės viduryje būsite ypač imlus naujovėms. Labai tinkamas metas mokymuisi, studijoms. Penktadienį ar šeštadienį iki pietų susitvarkykite namus – tikriausiai turėsite netikėtų svečių.

SKORPIONAS

Pirmosiomis savaitės dienomis galite turėti problemų dėl žmogaus, gyvenančio su jumis. Pasistenkite būti su juo nuoširdus ir sąžiningas. Jei įmanoma, nepalikite šios savaitės darbų kitai savaitei, užbaikite juos iki penktadienio.

ŠAULYS

Jei nesnausite, pirmomis savaitės dienomis patrauksite svarbių žmonių dėmesį. Tai gali atsiliepti ateities karjerai. Savaitės viduryje sulauksite apdovanojimo už senus gerus darbus, kuriuos jau būsite beveik pamiršęs. Antrojoje savaitės pusėje pasistenkite arčiau susipažinti su seniai jus dominančiu asmeniu – galimas jaudinantis ir romantiškas ryšys.

OŽIARAGIS

Savaitės pradžioje draugai gali būti ne visiškai atviri su jumis. Tikėkimės, kad jie neturi piktų kėslų. Nuo antradienio jus pagaus varžymosi dvasia. Būsite pasirengęs priimti bet kokį iššūkį. Protingai vis viena nesielgsite, tai bent pasistenkite būti atsargus. Daug ką jūsų gyvenime gali pakeisti pažintis su užsieniečiu ar apskritai svetima kultūra.

VANDENIS

Pirmoje savaitės pusėje pasistenkite nesikišti ne į savo reikalus, net jei jūsų to ir prašytų. Savaitės viduryje kaip reikiant įkyrės draugai ar giminaičiai, besistengiantys užtempti jus ant savo kurpalio. Būkite mandagus, bet neperkalbamas. Nėra jokių priežasčių, kodėl turėtumėte išsukti iš savojo kelio.

ŽUVYS

Nepasigailėsite pirmosiomis savaitės dienomis visas jėgas skyrę profesinei veiklai. Tiesa, diplomatiškumu ir lankstumu nepasižymėsite, sunkiai suvoksite, iš kur vėjas pučia. Nelabai tai jums ir rūpės. Savaitgalį namuose tikriausiai liksite nesuprastas. Jei galite, praleiskite laiką kur nors kitur.