Astrologinė prognozė šiai savaitei

 

howmanypeoplKą žada jums žvaigždės šią savaitę? Pateikiame astrologinę prognozę visiems Zodiako ženklams.

AVINAS

Problemos dėl sveikatos kitos savaitės pradžioje neturėtų būti rimtos. Antrojoje savaitės pusėje galite būti užsipultas ir kažkuo apkaltintas, bet bendradarbiai jus visiškai palaikys. Savaitgalį nebūkite toks lengvabūdis ir garbėtroška – nieko tokio, jei nebūsite nuolatinio susižavėjimo objektas.

JAUTIS

Galimas daiktas, kad kažkas yra sumanęs negarbingų dalykų. Savaitės pradžioje galimi bandymai suvaržyti jūsų laisvą valią, primesti svetimas žaidimo taisykles. Į savaitės pabaigą šeimos nariai gali inicijuoti pasikeitimus namų ūkyje, dideles finansines investicijas. Galite patirti stresą. Jau būtų ne pro šalį atsipūsti. Bent diena tikro poilsio padėtų atgauti pusiausvyrą.

DVYNIAI

Bendras darbas, ypač protinis, bus itin produktyvus ir atneš jums didelį pasitenkinimą. Jūsų protas kitą savaitę bus ypač pagaulus ir kūrybiškas. Gali prasiplėsti interesų ratas, gal net susidomėsite astrologija. Svarbų susitikimą ar derybas pasistenkite atidėti antrąjai savaitės pusei – tada būsite itin iškalbingas ir įtikimas.

VĖŽYS

Kitą savaitę būsite gerokai užsiėmęs namų rūpesčiais, tad kitiems dalykams veikiausiai neliks nei laiko, nei jėgų. Savaitės pradžioje tikėtinos nelauktos pajamos. Antrojoje savaitės pusėje gali kankinti seniai praėjusių dienų ilgesys. Gali būti, kad dvasiškai nesate pakankamai stabilus. Jums labai reikia artimo žmogaus paramos ir supratimo.

LIŪTAS

Jei turite vaikų, kitą savaitę turėtumėte sulaukti iš jų daug džiaugsmo ir malonių staigmenų. Apskritai santykiai su artimaisiais bus šilti ir nuoširdūs. Turėsite ne vieną progą išreikšti savo kūrybines ar kokios kitos veiklos ambicijas. Ilgas ir detalus pokalbis savaitgalį praturtins jus nauju požiūriu į senus dalykus.

MERGELĖ

Šią savaitę neišvengsite kompromisų. Jausitės ganėtinai suvaržytas, tiek jūsų norai, tiek veiksmai dėl pačių įvairiausių priežasčių bus visaip varžomi. Nesileiskite išvedamas iš kantrybės! Pasistenkite nepirkti ne pačių būtiniausių daiktų ir nesudarinėkite finansinių sandėrių. Kiek geresnė ši savaitė bus meninės pakraipos Mergelėms.

SVARSTYKLĖS

Labai tinkamas metas verslo deryboms, dalykinėms kelionėms. Labiau pasitikėkite draugais ir kolegomis, nedubliuokite jų darbo – taip išvengsite nereikalingo streso ir sutaupysite brangaus laiko. Žiūrėkite strategijos: kuo geriau situaciją suvoksite pats, tuo aiškiau galėsite suformuluoti užduotį kitiems. Romantiškas flirtas kitos savaitės pradžioje gali pridaryti rūpesčių antrojoje savaitės pusėje.

SKORPIONAS

Kitos savaitės pradžioje turėsite problemų namuose, kurias labai norėtumėte tiesiog ignoruoti. Nedarykite taip! Saugokitės pernelyg emocingai reaguoti, ypač bendraudamas su viršininkais ar vyresniais už save. Geriausiu atveju tai bus palaikyta prasto išsiauklėjimo požymiu. Laukia sunkaus, bet menkai vertinamo darbo periodas.

ŠAULYS

Kitą savaitę jau geriau seksis įgyvendinti savo planus. Pagaliau aiškiai pajusite kryptį. Besivaikydamas savo tikslų saugokitės įžeisti ar kokiu nors būdu įskaudinti jums palankų asmenį. Apskritai kitą savaitę jūsų spinduliuojama jėga ir energija padarys gerą įspūdį aplinkiniams. Nesibaiminkite papildomų neplanuotų išlaidų – ilgainiui visa tai atsipirks.

OŽIARAGIS

Kitą savaitę galite tikėtis emocinio atoslūgio. Didieji įvykiai jau praėję, skubieji darbai vienaip ar kitaip nudirbti, ir dabar norisi tik išjungti telefoną ir gerai išsimiegoti. Savaitgalį laukia išlaidavimas ir pramogos. Tikriausiai galite sau tai leisti be žymesnių padarinių.

VANDENIS

Vargu ar ir kitą savaitę liksite visų dėmesio centre, net jei ir norėtumėte. Jei nenorite pasirodyti juokingas, verčiau susitaikykite su susiklostančia padėtimi. Pasistenkite, kad ambicijos nepasirodytų esančios didesnės už galimybes. Apskritai kitą savaitę verčiau praleisti kiek įmanoma pasyviau.

ŽUVYS

Kitos savaitės pradžioje būsite labai išsiblaškęs, darbus dirbsite ką nugriebdamas – tai tą, tai kitą. Turite pagaliau apsispręsti ir nurimti. Konfliktas namuose antrojoje savaitės pusėje gali paskatinti siekti didesnės asmeninės nepriklausomybės ir laisvės. Patarimas jums šią savaitę vienas – nusileiskite pagaliau iš dangaus ant žemės.