Astrologinė prognozė šiai savaitei

 

astrology-1244769 960_720Ką žada jums žvaigždės šią savaitę? Pateikiame astrologinę prognozę visiems Zodiako ženklams.

AVINAS

Pirmosios šios savaitės dienos atneš jaudulio, galite jausti nepasitikėjimą savo jėgomis, užgrius svarbūs projektai, už kuriuos būsite atsakingas būtent jūs. Tačiau jei pasitelksite patikimus kolegas ir subursite nedidelę komandą, bus kur kas lengviau. Savaitės viduryje galite gauti informacijos apie tai, kokia ateitis jūsų laukia darbe.

JAUTIS

Turėsite pasiraitoti rankoves – pasitikėjimas jumis susilpnėjo, autoritetas sumažėjo, o įvairiai vertinami jūsų atsipalaidavimo būdai gali pakenkti jūsų reputacijai. Jei norite atgauti prarastas pozicijas, pasistenkite pelnyti aplinkinių pasitikėjimą noriai ir nuoširdžiai imdamasis darbų, kurie jums priklauso.

DVYNIAI

Gera savaitė laukia planuoti mėgstančių žmonių – puikiai seksis suderinti įvairias veiklas, būsite visapusiškas ir stebinsite aplinkinius. Jumyse derės subtilus nuosaikumas, racionali logika ir šiltas draugiškumas. Tai garantuos sėkmę bet kurioje srityje. Savaitės viduryje galite pajusti nedidelį nuovargį.

VĖŽYS

Galite sulaukti džiugių žinių iš žmogaus, kuris atrodė neperkalbamas. Tai sudarys sąlygas detaliau suplanuoti savo ateitį, nebereikės blaškytis nežinant, kur pulti. Problemų gali kilti bendraujant su biurokratais ir įvairiais administratoriais, bet jeigu būsite tvirto charakterio, savo tikslus pasieksite. Gali trūkti laiko malonioms šnekoms su draugais.

LIŪTAS

Geras metas pradėti naują projektą, imtis svarbių darbų. Tačiau po sėkmingo starto gali kilti problemų tęsiant veiklą – aptingsite, norėsis tuščiai leisti laiką, o pareigos atrodys tarsi gyvenimo nelaimė. Tačiau šiuo atveju turėtumėte susiimti ir neniurzgėti. Jei kyla sunkumų, paramos visuomet galite prašyti savo šeimos narių.

MERGELĖ

Beveik visą savaitę mėgausitės džiugiais įspūdžiais. Šį pojūtį nulems tai, kad jausitės mylimas, puikiai sugebėsite susiplanuoti darbą ir laisvalaikį. Savaitės viduryje galite sulaukti pasiūlymų imtis naujos veiklos, kuri galbūt būtų jums mielesnė, bet pamąstykite, ar verta keisti gera į nežinoma. Jei trokštate naujovių – tuomet pirmyn.

SVARSTYKLĖS

Šią savaitę nenorėsite siekti tolimų tikslų ir tenkinsitės esama padėtimi. Tai nėra blogai, nes nebūtina kiekvienąkart veržtis į tolius ir tuščiai eikvoti savo energiją. Patartina susitelkti į mintis, pamąstyti, ko norite, kur slypi jūsų gyvenimo prasmė. Savaitės pabaiga bus labai palanki poilsiui, patartina pabūti gamtoje.

SKORPIONAS

Jei kils bėdų bendraujant su aukštesnio rango asmenimis, būtų puiku, jei sugebėtumėte tvardytis. Apsišarvuokite kantrybe, nes kai kurie bjaurūs žmonės būna atkaklūs ir nuolat siekia ką nors įskaudinti bet kokia kaina. Atgaivos sulauksite mylimojo ar mylimosios glėbyje, čia jus lydės tik sėkmė.

ŠAULYS

Šauliams atėjo didelių išbandymų metas – norėdami pasiekti išsikeltus tikslus būsite priverstas pasitempti, bet kartu suvoksite, kad toks gyvenimas nėra labai prasmingas, o savimi didžiuotis galima ir nenuveikus globalių darbų. Labai trūks draugų dėmesio, todėl gali aplankyti liūdesys. Jis neturėtų apnikti labai ilgam.

OŽIARAGIS

Šią savaitę būtinai turėtumėte surengti šventę tiek sau, tiek savo artimiesiems. Kartais būtina iš širdies pašėlioti, kad paskui galėtumėte ramiai imtis kasdienių reikalų. Problemų gali kelti jūsų arba artimųjų mažieji atžalos – jie ves jus iš kantrybės, todėl kuriam laikui galite prarasti humoro jausmą.

VANDENIS

Šios savaitės pradžioje galimi nesutarimai šeimoje, ypač tarp panašaus amžiaus žmonių. Gali būti, kad kils pykčių su broliais ar seserimis dėl visiškų smulkmenų, o konfliktas išsirutulios į didžiulį nesutarimą. Turėtumėte pasistengti laiku ir vietoje sustoti – kartais geriau nuryti įžeidimą, nei ilgam laikui prarasti mylimą žmogų.

ŽUVYS

Iš pradžių besiklostantys įvykiai gali atrodyti nekaip, bet vėliau pastebėsite, kad nėra taip blogai, kaip manėte. Iš esmės situacija keisis ne pati savaime, tiesiog jūs išmoksite atrasti kitų požiūrio taškų, todėl daugelis dalykų pradės atrodyti kur kas lengvesni. Gali būti, kad tai lūžio taškas, kuris atvers jums sėkmės vartus.