Astrologinė prognozė šiai savaitei

 

zodiac-2904106 960_720Ką žada jums žvaigždės šią savaitę? Pateikiame astrologinę prognozę visiems Zodiako ženklams.

AVINAS

Šią savaitę lengvai spręsite sunkiausius uždavinius, kurie anksčiau jums buvo neįkandami. Nevenkite naujų darbų, net jeigu jie iš pradžių atrodytų neperspektyvūs. Šeimoje pasistenkite elgtis santūriai, priešingu atveju neišvengsite kivirčų.

JAUTIS

Patartina ramiai, neskubant tvarkyti tarnybinius ir buitinius reikalus. Šis laikotarpis tikriausiai bus tinkamiausias metas visoms atidėtoms problemoms spręsti. Jei ketinate susitikti su verslo partneriais, vykti į užsienį – viskas turėtų sektis. Tik stenkitės nesielgti žioplai.

DVYNIAI

Jūsų emocinis lankstumas ir geranoriškumas padės pakloti finansinės gerovės pamatus. Galite ne tik atkakliai siekti užsibrėžto tikslo, bet ir domėtis naujomis bei perspektyviomis veiklos sritimis. Kitos savaitės pabaigoje pavyks išsiaiškinti asmeninius santykius.

VĖŽYS

Jei tik galite, elkitės išmintingai ir niekur neskubėkite. Tai jums padėtų rasti naujus senų problemų sprendimus. Darbe venkite nereikalingų pokalbių su vyresnybe, verčiau atsižvelkite į partnerių ir kolegų nuomonę. Tai jums leis blaiviai įvertinti padėtį ir išvengti nuostolių.

LIŪTAS

Šios savaitės pradžioje tvarkysite einamuosius reikalus ir analizuosite jau atliktų darbų rezultatus. Bet jokių naujų projektų kol kas nesiimkite. Savaitės viduryje gali kilti problemų – pažiūrėkite į jas filosofiškai ir paklausykite bičiulių patarimo, kaip jas išspręsti.

MERGELĖ

Neturėtumėte būti pernelyg aktyvūs. Visuose darbuose pravers atsargumas ir apdairumas. Versle ar valstybinėje tarnyboje mažiau klausykite patarimų, o daugiau pasikliaukite savo intuicija. Nuojauta jums padės rasti garbingą išeitį iš keblių situacijų.

SVARSTYKLĖS

Patartina šiuo laikotarpiu neparodyti silpnumo, kitaip galite patirti didelių finansinių nuostolių. Šis metas palankus bylinėtis ir visiems juridiniams klausimams spręsti. Savaitės pabaigoje būtų pravartu apsilankyti teatre, parodoje ar tiesiog pasivaikščioti gryname ore.

SKORPIONAS

Kasdieniu sąžiningu darbu pelnysite netikėtą atlygį. Gal tai bus įtakingo asmens pagyrimas, o gal gausite premiją. Gali atsitikti taip, kad atsidursite dėmesio centre, o aplinkiniai stengsis susitikti su jumis, domėsis jūsų nuomone visais klausimais.

ŠAULYS

Metas neblogas, jei norite kelti profesinį lygį. Svarbiausia – neskubėkite, apribokite kontaktus su partneriais ir kolegomis, o spręsdami visus reikšmingus klausimus pasikliaukite tik savo intuicija. Vadovaukitės gyvenimo išmintimi, ji padės pakreipti situaciją tarnyboje jums naudinga linkme.

OŽIARAGIS

Norėsis išplėsti savo profesinę ir komercinę veiklą. Bet šis ketinimas nesirems realiu padėties vertinimu. Jūsų veiksmai tikriausiai bus impulsyvūs, o įvykiai ne kartą pastatys jus į keblią padėtį.

VANDENIS

Elkitės pasyviau nei įprastai, mat šiuo momentu situacija nepalanki rimtiems kontaktams ir deryboms, todėl, jeigu yra tokia galimybė, verčiau atidėkite juos vėlesniam laikotarpiui. Pagalvokite apie pirkinius savo namams – tai bus ir naudinga, ir malonu.

ŽUVYS

Rekomenduojama šiuo metu susilaikyti nuo tolimų kelionių. Apčiuopiamos naudos duos konkreti veikla, jums puikiai seksis dirbti nuobodų ir neįdomų darbą. Visą laisvalaikį šią savaitę skirkite buitiniams reikalams, šeimai arba mylimam žmogui.