Astrologinė prognozė šiai savaitei

 

learning-astrology-660Ką žada jums žvaigždės šią savaitę? Pateikiame astrologinę prognozę visiems Zodiako ženklams.

AVINAS

Visą kitą savaitę kamuos saviraiškos problemos. Ypač skausmingai reaguosite į visokiausio plauko suvaržymus ir apribojimus. Savaitės pradžioje būsite energingas ir pilnas naujų idėjų, savaitės viduryje pasidarysite kur kas didesnis namisėda nei paprastai. Savaitgalį jumyse vėl turėtų nubusti nuotykių ieškotojo dvasia.

JAUTIS

Jūs aiškiai matote tikslą, o tai padės lengviau rinktis priemones. Artimieji gali pasirodyti pernelyg kritiški jūsų atžvilgiu, bet iš tiesų jie tiesiog atviresni nei kiti žmonės. Žmonės jus stebins kaip tik tuo momentu, kai jau manysite juos perpratęs. Ypač didelės staigmenos galite tikėtis kitos savaitės viduryje.

DVYNIAI

Pirmojoje kitos savaitės pusėje saugokitės – jūsų galimybėmis ar darbo vaisiais kažkas norės pasinaudoti savanaudiškais tikslais. Konfidenciali informacija gali nesunkiai nutekėti ir pasiekti nepageidautinas ausis. Gero bičiulio patarimas, iš pradžių atrodęs niekam tikęs, galų gale pasirodys esąs priimtinas. Savaitgalį saugokitės neapgalvotu žodžiu įžeisti gerbiamą asmenį.

VĖŽYS

Pirmosiomis kitos savaitės dienomis teks gaišti sprendžiant svetimas problemas, o nuo savaitės vidurio atsidėkite tik savo reikalams, net jei dėl to tektų kažką ir įskaudinti ar nuvilti. Visą savaitę stenkitės būti malonus su nepažįstamaisiais ar atvykėliais iš toli. Penktadienį ar šeštadienį jūsų laukia atsakingas sprendimas, neskubėkite ir nesikarščiuokite.

LIŪTAS

Pirmojoje savaitės pusėje apdairių ir atsargių Liūtų laukia finansinė sėkmė. Tai gali būti grynieji pinigai ar sėkminga investicija. Ketvirtadienį ar penktadienį padaužos gali pakliūti į nemalonią situaciją. Savaitgalį tikrą malonumą patirsite padėdamas kitiems, dienos bus chaotiškos, bet paliks malonius prisiminimus.

MERGELĖ

Kitos svaitės pradžioje tyčia ar netyčia galite būti smarkiai įskaudintas. Kaltininkas tikriausiai nesuvoks, ką padaręs, tad nelaikykite širdyje pikto. Svarbiausios dienos bus ketvirtadienis ir penktadienis, nesivaržykite dėstyti savo poziciją ir ginti ją. Savaitgalį verta paklusti instinktyviam norui daugiau laiko praleisti namuose.

SVARSTYKLĖS

Dusyk pagalvokite prieš dalindamasis rūpesčiais su draugu, kuriam sunkiai sekasi išlaikyti paslaptį, galite turėti bėdų dėl svetimo palaido liežuvio. Tarnybos ar verslo reikalus tvarkyti gerai seksis ketvirtadienį ir penktadienį, savaitgalį turėsite rūpesčių dėl kažkieno sąmoningai skleidžiamų paskalų. Užtat seksis loterijoje, kur bilietą reikia traukti pačiam.

SKORPIONAS

Pirmojoje kitos savaitės pusėje trokšite tylos ir ramybės – tik taip galėsite susikaupti laukiančiam atsakingam žingsniui ketvirtadienį ar penktadienį. Atgaivinkite seną, bet dar neįgyvendintą idėją, jos metas jau atėjo. Savaitgalį pasistenkite neišleisti pinigų, kurių dar neturite, negirkite pažįstamam prekės, kurios dar nematėte.

ŠAULYS

Pirmadienį ir antradienį bendraujant su naujais žmonėmis gali kilti įdomių minčių. Kitą savaitę žaiskite tik pagal savo taisykles ir nesiduokite išmušamas iš vėžių. Ėmęsis iniciatyvos ketvirtadienį ar penktadienį, galite būti apkaltintas nebūtais dalykais, drąsiai stokite ginti savo pozicijos, ir varžovas neišvengiamai atsitrauks.

OŽIARAGIS

Saugokitės malonių ir mandagių žmonių, norinčių su jumis pasišnekėti. Galite patirti materialinių nuostolių ir ilgam susigadinti nuotaiką. Pirmosiomis savaitės dienomis nuveiksite nemažai darbų, bet nuo trečiadienio turėtumėte pajusti augantį pasipriešinimą. Nieko baisaus, tiesiog teks įdėti daugiau pastangų tikslui pasiekti.

VANDENIS

Pirmosiomis savaitės dienomis jus gali išmušti iš vėžių netikėtos naujienos. Jums atrodo, kad visi jus tyčia erzina ir persekioja. Neieškokite atpirkimo ožio, jei jums nesiseka, neverskite savęs daryti to, kas prieštarauja jūsų įpročiams. Savaitgalį kivirčas su partneriu paliks nemalonių nuosėdų ir pareikalaus prievartinio kompromiso iš jūsų pusės.

ŽUVYS

Darbe galima įtampa. Antrojoje savaitės pusėje jums gali padaryti didelį įspūdį naujas pažįstamas. Būkite atsargus – didelė tikimybė, kad tai nepatikimas žmogus. Savaitgalį iš nieko nesitikėkite pernelyg daug ir tuoj pat. Jei nuolat prisiminsite savo šeimos vertybes, reikiamu momentu jums nebus sunku pasakyti „ne”.