Astrologinė prognozė šiai savaitei

 

howmanypeoplKą žada jums žvaigždės šią savaitę? Pateikiame astrologinę prognozę visiems Zodiako ženklams.

AVINAS

Būsite kupinas idėjų ir to paties reikalausite iš kitų. Nors kitiems ir nebus lengva su jumis, bet vis tiek pagyrų savo atžvilgiu sulauksite. Gero bičiulio patarimas, iš pradžių atrodęs niekam tikęs, galų gale pasirodys esąs vienintelis priimtinas. Į savaitės pabaigą gali pagauti įkvėpimas mokytis ar šiaip tirti kokį naują dalyką.

JAUTIS

Pirmosiomis kitos savaitės dienomis teks nemažai laiko sugaišti sprendžiant svetimas problemas. Nuo savaitės vidurio ryžtingai atsidėkite tik savo reikalams, net jei dėl to tektų kažką ir įskaudinti ar nuvilti. Visą savaitę stenkitės būti malonus ir mandagus su nepažįstamaisiais ar atvykėliais iš toli.

DVYNIAI

Pirmojoje kitos savaitės pusėje apdairių ir atsargių Dvynių laukia finansinė sėkmė. Tai gali būti tiek grynieji pinigai, tiek sėkminga ilgalaikė investicija. Ketvirtadienį ar penktadienį padaužos gali pakliūti į kvailą situaciją. Savaitgalį tikrą malonumą patirsite padėdamas kitiems. Paskutinės savaitės dienos bus chaotiškos, bet paliks malonius prisiminimus.

VĖŽYS

Naujasis pažįstamas gali jus tiesiog pakerėti. Būsite pasiruošęs tuoj pat visko prisižadėti. Vis dėlto šitaip nesielkite – pirmasis žavesys išsisklaidys, ir pamatysite, kad nebuvo dėl ko pamesti galvą ar aukotis. Bene svarbiausios dienos bus kitas ketvirtadienis ir penktadienis. Nesivaržykite dėstyti savo poziciją ir ginti ją. Savaitgalį verta paklusti instinktyviam norui daugiau laiko praleisti namuose.

LIŪTAS

Dusyk pagalvokite prieš dalindamasis savo rūpesčiais su draugu, kuriam sunkiai sekasi išlaikyti paslaptį. Galite turėti konkrečių bėdų dėl svetimo palaido liežuvio. Tarnybos ar verslo reikalus tvarkyti ypač gerai seksis kitą ketvirtadienį ir penktadienį. Savaitės pabaigoje turėtų pagerėti santykiai šeimoje, seksis žaisti loterijoje, kur bilietą reikia traukti pačiam.

MERGELĖ

Kitos savaitės pradžioje gali būti bandymų primesti jums savo nuomonę. Konfliktas namuose gali paskatinti siekti didesnės asmeninės laisvės. Atgaivinkite seną, bet iki šiol dar neįgyvendintą idėją. Savaitės pabaigoje šeimos nariai gali inicijuoti pasikeitimus namų ūkyje, dideles finansines investicijas.

SVARSTYKLĖS

Pirmadienį ir antradienį bendraujant su naujais žmonėmis gali kilti įdomių minčių. Kitą savaitę žaiskite tik pagal savo paties taisykles ir nesiduokite išmušamas iš vėžių. Stenkitės neįsivelti į kokį nors ginčą. Jūsų ekonominė padėtis šiuo metu yra stabili ir gera, todėl galite pagalvoti apie tai, kaip išpildyti ilgai puoselėtą ir ligšiol nerealizuotą norą.

SKORPIONAS

Stiprėja emocinis pakilimas, sudarysiantis tinkamas sąlygas siekti užsibrėžtų tikslų. Pirmosiomis savaitės dienomis nuveiksite nemažai darbų, bet nuo trečiadienio turėtumėte pajusti augantį pasipriešinimą. Jėgos, spendusios jums įvairiausias kliūtis ir trukdžiusios imtis radikalių permainų, pagaliau bus nukenksmintos ar neteks galios. Svarbų pokalbį dar atidėkite vėlesniam laikui.

ŠAULYS

Jau pirmosiomis kitos savaitės dienomis jus gali išmušti iš vėžių netikėtos naujienos. Jums atrodo, kad visi jus tyčia erzina ir persekioja. Neieškokite atpirkimo ožio, jei jums nesiseka! Neverskite savęs per jėgą daryti to, kas prieštarauja jūsų įpročiams. Savaitgalį pamėginkite emociškai išsikrauti užsiėmęs sau malonia ir aiškia veikla.

OŽIARAGIS

Kitos savaitės pradžioje susiklostys aplinkybės, iš kurių turėsite daug naudos vėliau. Jei veiksite greitai, užsidirbsite papildomų pinigų. Antrojoje savaitės pusėje galite būti kažkuo apkaltintas, bet bendradarbiai jus palaikys. Savaitgalį iš nieko nesitikėkite pernelyg daug ir tuoj pat. Jei nuolat prisiminsite savo šeimos vertybes, reikiamu momentu jums nebus sunku pasakyti „ne”.

VANDENIS

Kitos savaitės pradžioje būsite itin energingas ir pilnas naujų idėjų. Savaitės viduryje dienai ar dviem pasidarysite kur kas didesnis namisėda nei paprastai. Savaitgalį jumyse vėl turėtų nubusti nuotykių ieškotojo dvasia…

ŽUVYS

Kitos savaitės pradžioje galimi viliojantys finansiniai pasiūlymai. Nuo galutinių sprendimų vis dėlto vertėtų kol kas susilaikyti, nes antrojoje savaitės pusėje žadėta finansinė pagalba gali būti atšaukta. Savaitgalį planuokite aktyvų ir triukšmingą.