Astrologinė prognozė šiai savaitei

 

zodiac-2904106 960_720Ką žada jums žvaigždės šią savaitę? Pateikiame astrologinę prognozę visiems Zodiako ženklams.

AVINAS

Savaitė žada būti sėkminga, puikiai seksis įgyvendinti visus svarbius sumanymus, tik su sąlyga, kad jie nebus korumpuoti, neteisingi ir nepažeis kitų žmonių interesų. Visus darbus geriausia atlikti pirmoje savaitės pusėje, o savaitgalį geriau net neiti iš namų, nes gali grėsti įvairios traumos.

JAUTIS

Jeigu esate davęs kokį nors pažadą, jį įgyvendinti turėtumėte jau savaitės pradžioje – geriausia pirmadienį arba antradienį. Žodžio nesilaikymas sukels santykių su svarbiais žmonėmis komplikacijų: neteksite pasitikėjimo, suteršite savo reputaciją. Ketvirtadienį ir penktadienį gerai daug bendrauti.

DVYNIAI

Savaitės pradžioje atkreipkite dėmesį į detales, jos gali pasirodyti svarbios ir lemti tolesnę reikalų eigą. Jeigu ką nors pražioplinsite, kaltinkite tik save. Po darbo, mokslų ar šiaip reikalų tvarkymo patartina daug bendrauti su draugais: tai padės išlaikyti gerą nuotaiką, tačiau savaitgalis nepalankus nei bendravimui, nei svarbiems reikalams.

VĖŽYS

Nuotaika gali būti kiek ilgesinga, todėl nesinorės imtis svarbių reikalų: gali būti, kad darbai tik kaupsis ant stalo, o jūs abejingai stebėsite situaciją. Nepasiduokite tokiai nuotaikai, imkitės veiklos, pradėkite sportuoti ar aplankykite kultūrinius renginius. Savaitės pradžia, ypač pirmadienis ir antradienis, turėtų būti jaukūs.

LIŪTAS

Pirmoji savaitės pusė bus palanki vykdyti visokius mokslinius projektus, laikyti egzaminus ar užsiimti kita atidumo ir proto įtempimo reikalaujančia veikla. Galite sulaukti gerų žinių iš užsienio, bet jos bus dvilypės: viena vertus, suteiks džiaugsmo, kita vertus, atskleis žmonių arba institucijų aplaidumą.

MERGELĖ

Draugai ar artimieji bus jūsų didžiausi pagalbininkai šią savaitę – jų paramos neatsisakykite, net jei nelabai jos reikia. Jei bus tinkamų progų, pasistenkite atnaujinti užmirštus socialinius ryšius, susitikite su seniai matytais draugais ar pažįstamais. Profesinė veikla bent kol kas jums neturėtų kelti jokių rūpesčių.

SVARSTYKLĖS

Palankus metas pradėti naują veiklą – tai vienas produktyviausių ir kūrybingiausių periodų šį mėnesį. Ypač seksis dirbantiems tarpininkavimo, prekybos, poilsio organizavimo, žiniasklaidos ir meno srityse. Tačiau prisiminkite, kad sėkmė yra jūsų darbo vaisius, todėl nepalikite visko savieigai – profesiniai reikalai gali pakrypti jums palankia, bet nebūtinai palankiausia linkme.

SKORPIONAS

Šią savaitę jus aplankys skaidrios nuotaikos, sėkmės sulauksite tiek šeimos, tiek darbo srityje. Puikiai sutarsite su artimais žmonėmis, tačiau nepiktnaudžiaukite jų supratingumu ir perdėtai nesinaudokite jų pagalba. Galite sulaukti įdomių pasiūlymų profesinėje srityje, tačiau neskubėkite apsispręsti.

ŠAULYS

Ši savaitė jums žada būti itin produktyvi – palankus metas plėsti verslą, pradėti naują veiklą, keisti darbą, mokytis ir įgyvendinti sumanymus. Sėkmės sulauksite dirbdami kolektyve, mokėsite tinkamai reikšti mintis, išaugs jūsų autoritetas. Dirbant patartina neužmiršti, kad vienadieniai tikslai neatneš naudos.

OŽIARAGIS

Šią savaitę greičiausiai spręsite svarbius karjeros klausimus. Gali tekti aiškinti savo ankstesnių veiksmų priežastis, įgyvendinti tai, kas buvo užmiršta ar atrodė nereikalinga. Patartina gerai apmąstyti savo žodžius, neįsivelti į konfliktą. Jūsų laukia begalė susitikimų ir svarbių pokalbių, todėl galvokite, ką šnekate.

VANDENIS

Šią savaitę turėsite svarbaus įprasto darbo, tačiau jis turėtų jums teikti malonumą, o jei pasistengsite, bus ir pelningas. Didelė sėkmė lydės dirbančius kolektyve, sugebėsite aplink save sutelkti bendraminčių būrį, kuris padės siekti užsibrėžto tikslo. Puikus metas pristatyti savo veiklą visuomenei.

ŽUVYS

Ši savaitė jums turėtų būti ramesnė nei iki šiol. Ypač sėkmingas metas kūrybai ir meilei, tačiau patartina susitelkti į vieną tikslą bei nesiblaškyti. Jei nenorite suklysti, apribokite kontaktus, pabūkite vieni, pamąstykite arba tiesiog ramiai atlikite, kas būtina. Patausokite jėgas, jų dar prireiks. Šiuo metu būsite jautresni.