Astrologinė prognozė šiai savaitei

 

sun-1215087 960_720Ką žada jums žvaigždės šią savaitę? Pateikiame astrologinę prognozę visiems Zodiako ženklams.

AVINAS

Ši savaitė jums – nepaprasta. Rizikuojate būti įvelti į avantiūras, nežadančias nieko gero. Stenkitės nepradėti naujų darbų, neužmegzti naujų pažinčių. Savaitės pradžia netinka nei svarbiems susitikimams, nei pokalbiams su artimaisiais, nei svarbiems pirkiniams. Užbaikite senus darbus, grąžinkite skolas.

JAUTIS

Savaitė prasidės sudėtingai. Nežadėkite lengvai, nedalyvaukite barniuose ir konfliktuose. Bendraukite su bendraminčiais. Skaitykite ir tobulėkite. Gyvenimiški apmąstymai padės atsakyti į daug klausimų. Savaitės viduryje pavyks atitaisyti senų klaidų pasekmes. Venkite per didelio atvirumo.

DVYNIAI

Savaitės pradžia tinkama pašlijusiems ar nutrūkusiems santykiams atkurti. Galimos situacijos, pareikalausiančios ryžtingų veiksmų ir išradingumo. Persekios praeities prisiminimai. Savaitės vidurys tinkamas kelionėms. Bet kokie pradėti darbai pasiseks. Būkite dėmesingi pasiūlymams – atsiras galimybė pakeisti darbą į įdomesnį.

VĖŽYS

Savaitės pradžia visiems šio ženklo atstovams žada stiprų harmonijos poreikį. Tačiau saugokite save, venkite santykių aiškinimosi ir neapgalvotų veiksmų. Savaitės vidurys skirtas naujoms idėjoms įgyvendinti – ir geroms, ir blogoms. Būkite optimistai. Nepasiduokite provokacijoms, nesileiskite įtraukiami į svetimus konfliktus.

LIŪTAS

Savaitės pradžioje pradėkite planuoti. Netinginiaukite ir nenusiminkite, jei ne visus planus pavyks įgyvendinti. Derėkitės. Skirkite dėmesio mylimam žmogui, kitaip neišvengsite pretenzijų. Savaitės vidurys bus kupinas įvykių. Patirsite naujų įspūdžių ir emocijų. Savaitės pabaiga žada genialių idėjų ir netikėtų sprendimų.

MERGELĖ

Savaitės pradžia – periodas, kai reikia patausoti energiją. Nesirūpinkite be reikalo, venkite konfliktų. Vykdykite kasdienius įsipareigojimus. Savaitės viduryje padidės išorinė priklausomybė. Venkite bendravimo su mažai pažįstamais žmonėmis. Skirkite dėmesio artimiesiems. Savaitės pabaigoje ilgai nesvarstykite, kai reikės priimti greitus sprendimus.

SVARSTYKLĖS

Savaitės pradžioje būkite atsargūs ir dėmesingi – neaiškūs projektai gali lemti rimtus nesusipratimus. Daug kas gali pasikeisti asmeniniame gyvenime, jeigu būsite pasiruošę nestandartiniams poelgiams. Savaitės viduryje atsiras galimybė pataisyti finansinę padėtį. Atmosfera šeimoje žymiai pagerės.

SKORPIONAS

Likimas ruošia jums eilinę nemalonią staigmeną. Jausite psichologinį diskomfortą. Savaitės viduryje nusivilsite artimais žmonėmis. Tausokite save, nesiimkite aktyvių veiksmų. Saugokite sveikatą. Savaitės pabaigoje būkite pasiruošę kompromisams, venkite išankstinių nusistatymų. Nepamirškite šeimos gerovės.

ŠAULYS

Savaitės pradžia bus nelengva, bet Šauliams pavyks įveikti visas kliūtis. Pavyks rasti kompromisą, kad išvengtumėte neapgalvotų sprendimų. Savaitės viduryje – laikas puoselėti tradicijas, leisti laiką su vaikais ar draugais. Būkite jautrūs besikreipiantiems pagalbos. Savaitės pabaigoje venkite sudėtingų situacijų.

OŽIARAGIS

Savaitės pradžioje nelengva bus rasti pusiausvyrą tarp asmeninių ir visuomeninių interesų. Užsiimkite tik neatidėliotinais darbais. Daug dėmesio skirkite vaikams ir mylimiesiems. Savaitės vidurys tinkamas bendrauti su kolegomis ir viršininkais. Nebūkite godūs ir įtarūs. Savaitės pabaigoje namų rūpesčiai atims daug laiko.

VANDENIS

Netikėtos aplinkybės savaitės pradžioje privers jus paplušėti. Rezultatas priklausys nuo sugebėjimo greitai reaguoti į pasikeitimus. Nerekomenduojama keliauti. Savaitės viduryje nesidalinkite savo planais. Periodiškai gausite neigiamą informaciją, tačiau greita reakcija padės susitvarkyti. Venkite triukšmingų kompanijų.

ŽUVYS

Savaitės pradžia bus sudėtinga. To priežastis – nenoras susikaupti ir jūsų nekantrumas. Stenkitės kovoti su savo silpnybėmis ir trūkumais, slopinkite emocijas. Savaitės viduryje jūsų aktyvumas didės. Palankus metas bendrauti. Visus gerai nuteiksite savo atžvilgiu. Geras laikas keliauti ir priimti svečius.