Astrologinė prognozė šiai savaitei

 

zodiac-2904106 960_720Ką žada jums žvaigždės šią savaitę? Pateikiame astrologinę prognozę visiems Zodiako ženklams.

AVINAS

Šios savaitės pradžia – atkaklaus darbo metas. Susikaupkite, jūsų manymu, svarbiausiems darbams ir nekreipkite dėmesio į sąmyšį, tvyrantį aplinkui. Sėkmingai klostysis santykiai su artimiausiu jums žmogumi. Žinoma, ne be jūsų pastangų. Savaitės viduryje daugiau dėmesio skirkite savo sveikatos būklei.

JAUTIS

Šios savaitės pradžioje būkite dosnūs ir atviri – džiaukitės bendravimu. Geras laikas aplankyti gimines ir draugus. Savaitės viduryje galimi nesusipratimai šeimoje. Pasijusite įskaudinti. Konfliktus išspręsite tik pasitelkę visą savo kantrybę. Savaitės pabaiga netinkama aktyviai profesinei veiklai.

DVYNIAI

Šios savaitės pradžioje laukia ne itin malonus susitikimas. Saugokite sveikatą. Savaitės viduryje būkite atsargūs dalyvaudami susitikimuose, nesudarinėkite sandorių. Dėl informacijos stokos galite pasielgti neapdairiai. Šiomis dienomis nepasikliaukite kitų nuomone. Savaitės pabaigoje bendraukite su draugais.

VĖŽYS

Šios savaitės pradžia bus šiek tiek įtempta – mažinkite darbų apimtį, susilaikykite nuo patarimų kitiems. Galimos išlaidos, dėl kurių sulauksite bendradarbių priekaištų. Laisvalaikį stenkitės išnaudoti poilsiui. Laiką savaitės viduryje pašvęskite seniau pradėtiems darbams užbaigti. Venkite aštrių pasisakymų.

LIŪTAS

Šios savaitės pradžia – išbandymų metas. Teks grįžti prie neišspręstų problemų ir atidėtų darbų. Dėl per didelio vieno partnerių užimtumo gali kilti bėdų šeimoje. Venkite eksperimentuoti, pasirinkite jau patikrintus veikimo būdus – kitaip galite patekti į nemalonią situaciją. Geras laikas sportuoti.

MERGELĖ

Šios savaitės pradžia sėkminga – savo individualumo dėka pelnysite prielankumą. Jausite poreikį naujiems įspūdžiams, bendravimui su įdomiais ir neįprastais žmonėmis. Savaitės viduryje nepasiduokite svetimai įtakai. Prieš priimdami svarbų sprendimą, ramiai apsvarstykite. Jums pagelbės sugebėjimas viską aprėpti ir numatyti kitų žmonių poelgius.

SVARSTYKLĖS

Pirmoje savaitės pusėje tiesiog trykšite energija. Jūsų optimizmo pakaks ir aplinkiniams. Pavyks įgyvendinti pačius drąsiausius užmojus. Tačiau saugokitės prarasti realybės jausmą, šiomis dienomis tai jums gresia. Antroji savaitės pusė bus palanki iniciatyviems žmonėms. Nesitraukite – pasistenkite išlaikyti savo pozicijas.

SKORPIONAS

Savaitės pradžioje – sumaištis. Dvasinę ramybę drums nedideli sunkumai. Nuotaiką gali praskaidrinti bendravimas su vaikais. Savaitės vidurys tinkamas įvairiausiems renginiams. Neatsisakykite draugų pagalbos ir įtakingų žmonių paramos. Gali tekti vienu metu spręsti ne vieną klausimą.

ŠAULYS

Šios savaitės pradžioje gali kilti keblumų – kai kas gali neteisingai įvertinti jūsų poelgius ir palaikyti įžūliais. Nepaisant to, visi kiti reikalai klostysis palankiai – laukite įdomių įvykių asmeniniame gyvenime. Antra savaitės pusė – ne mažiau įdomi. Naujos pažintys turės ypatingos reikšmės.

OŽIARAGIS

Šios savaitės pradžioje lengvai seksis įgyvendinti ankstesnes idėjas ir planus. Jūsų aktyvumas ir nepriekaištinga profesinė reputacija padės gauti naudingų ir viliojančių pasiūlymų. Šis periodas palankus stiprinti draugiškus santykius. Savaitės viduryje būkite dėmesingesni pasirašydami svarbius dokumentus.

VANDENIS

Šiuo metu būkite atidūs vaikams ir giminaičiams – tai padės užmiršti bendravimo problemas. Savaitės viduryje būkite apdairesni profesiniuose ir finansiniuose reikaluose – įtampa gali jums pakenkti. Namuose pasistenkite sukurti malonią ir jaukią atmosferą – maža šventė artimiesiems suteiks daug gerų emocijų.

ŽUVYS

Gali atsirasti naujų finansinių šaltinių. Savaitės pradžia palanki spręsti pačias įvairiausias problemas. Nauja strategija ir idėjos padės derybose. Jei pasikliausite savo jėgomis ir greita reakcija į įvykių eigą, išvengsite nemalonumų. Savaitės pabaigoje būkite itin atsargūs – neskolinkite patys ir nesiskolinkite.