Astrologinė prognozė šiai savaitei

 

zodiac-2904106 960_720Ką žada jums žvaigždės šią savaitę? Pateikiame astrologinę prognozę visiems Zodiako ženklams.

AVINAS

Savaitės pradžioje būkite atsargūs – kiekvienas neapgalvotas poelgis ir kiekvienas išsprūdęs piktas žodis turės nemalonių pasekmių. Siekdami išvengti problemų, būkite diplomatiški. Daug laiko teks skirti giminaičiams ir kitiems artimiems žmonėms. Savaitės vidurys tinkamas finansiniams klausimams spręsti.

JAUTIS

Savaitės pradžia tinkamas laikas pasirašyti juridinius dokumentus, sutartis, mokytis ar plėtoti tiriamąją, meninę veiklą. Šeimyninės problemos pareikalaus savo dalies iš jūsų – teks aktyviai spręsti artimųjų problemas. Savaitės viduryje būsite aktyvūs ir darbingi. Pasistenkite išsaugoti emocinį stabilumą.

DVYNIAI

Savaitės pradžia tinkama naujų darbų pradžiai – jie turės apčiuopiamos naudos. Pavyks pasirašyti svarbius dokumentus, sutartis. Šis periodas tinkamas įsigyti nekilnojamąjį turtą. Savaitės vidurys palankus veiklai ir darbui keisti. Tuo metu nerekomenduojama tvarkyti reikalų, susijusių su nuosavybe.

VĖŽYS

Neskubinkite įvykių ir nerizikuokite be reikalo. Venkite sumaišties. Finansinės operacijos ir darbas su dokumentais pareikalaus ypatingo dėmesio. Kitos savaitės vidurys palankus meninei veiklai. Geras laikas užmegzti ilgalaikius dalykinius santykius. Šiuo periodu galite drąsiai ruoštis į poilsio kelionę.

LIŪTAS

Jūsų aktyvumas augs. Galite galvoti apie verslo plėtrą ir kitus pajamų šaltinius. Sulauksite geros naujienos, turėsiančios įtakos asmeniniam gyvenimui. Tik neskubinkite įvykių – pasirūpinkite sveikata, sportuokite. Savaitės viduryje laukia nemalonumai – nesijaudinkite, jie neturės jokios įtakos jūsų profesinei veiklai.

MERGELĖ

Savaitės pradžia gana maloni, tai tinkamas laikas bendrauti ir planuoti. Aplankys profesinė sėkmė, padidės finansinės įplaukos. Romantinė pažintis gali peraugti į ilgalaikius santykius. Savaitės viduryje galite vykti į komandiruotes ar keliones – jos bus sėkmingos, joms netrūks nuotykių.

SVARSTYKLĖS

Blaiviai vertinkite viską, kas vyksta. Gal pavyks sugalvoti, kaip padidinti savo pajamas. Pasistenkite prisivilioti bendraminčių ar paieškokite naujų partnerių. Galėsite pratęsti kažkada pradėtus darbus – iš to turėsite ir materialios naudos. Savaitės viduryje gims noras pasipuikuoti, būti dėmesio centre.

SKORPIONAS

Pavyks atsispirti pagundoms savaitės pradžioje. Planuotus susitikimus atidėkite vėlesniam laikui. Neužsiimkite komercine ir finansine veikla. Jūsų aplinkoje atsiras naujų žmonių, su kuriais bus malonu ir įdomu. Išnaudokite palankią progą užbaigti atidėtus darbus. Savaitės viduryje gali tekti leistis į dalykinę kelionę.

ŠAULYS

Pirmoji savaitės pusė ypač palanki dalykiniam bendravimui ir įvairiausiems susitarimams. Jums nereikės įrodinėti savo pranašumo – tai bus akivaizdu. Antroji savaitės pusė nebus lengva – laukia daug darbų ir nemažai sunkumų, kilsiančių dėl neištesėtų pažadų ar senų susitarimų ignoravimo.

OŽIARAGIS

Savaitės pradžioje galimos netikėtos pajamos. Tačiau bus ir netikėtų išlaidų – taip kad nepraturtėsite, bet save tikrai pradžiuginsite. Savaitės vidurys bus tinkamas aktyviam poilsiui, nuotykiams, naujoms pažintims. Tačiau šiuo metu gali kilti ir nesutarimų su artimaisiais ar draugais.

VANDENIS

Pirmosiomis savaitės dienomis pavyks išspręsti finansines problemas. Patekę į sudėtingą situaciją, kreipkitės pagalbos – taip atversite kelius į sėkmę. Savaitės viduryje pasistenkite išlaikyti draugiškus santykius su vadovybe – galimi konfliktai darbe. Verta paklausyti kolegų patarimų – išvengsite daugybės nemalonumų.

ŽUVYS

Savaitės pradžioje Žuvys turėtų gerai apsvarstyti kiekvieną žingsnį – tai reikalinga sėkmei. Būsite pilni energijos. Netekėjusių damų laukia maloni pažintis. Galimi laikini finansiniai sunkumai, todėl teks apriboti savo išlaidas. Savaitės viduryje galite užsiimti skrupulingumo reikalaujančiais darbais.