Astrologinė prognozė šiai savaitei

 

zodiac-2904106 960_720Ką žada jums žvaigždės šią savaitę? Pateikiame astrologinę prognozę visiems Zodiako ženklams.

AVINAS

Pirmosiomis savaitės dienomis saugokitės aukoti kokybę dėl kiekybės ar spartos. Bet koks nerūpestingumas turės itin nemalonių padarinių. Stenkitės niekur nevėluoti, laikytis visų tvarkaraščių ir susitarimų. Savijauta turėtų tolydžio gerėti, ir savaitgalį pasitiksite puikiai nusiteikęs.

JAUTIS

Nuo pirmadienio suksite galvą, kaip išsipainioti iš nepatogios situacijos, kurioje ne savo valia atsidūrėte. Tik neikite lengviausiu – kaltinimų keliu. Veikite ryžtingai, nors ir nepasitikite savimi taip, kaip norėtųsi. Kažkas jums išsakys gal ir nemalonius, bet teisingus dalykus. Antrojoje savaitės pusėje jokiu būdu nepasiduokite skubotumo nuotaikai.

DVYNIAI

Šią savaitę dažnas Dvynys turės pasislėpęs rankovėje stiprų kozirį. Tiesa, ne visiems prireiks ištraukti jį dienos švieson, bet pasitikėjimo savo jėgomis jis įkvėps kiekvienam. Stenkitės dirbti tik tuos darbus, kuriuos iš tiesų gerai išmanote. Specifinėms užduotims verčiau samdykitės specialistą – neeksperimentuokite pats.

VĖŽYS

Ne kartą teks nuspręsti, kur yra naudinga investicija, o kur – tik laiko ir pinigų švaistymas. Vėžiui ši savaitė – sprendimų metas. Net nepataisomi optimistai ir vėjavaikiai susimąstę raukys antakius. Bet tai nereiškia, kad jūsų tyko kokie ypatingi pavojai. Greičiau atvirkščiai – beveik į kiekvieno Vėžio duris pasibels sėkmė.

LIŪTAS

Pasistenkite bent kiek atsipūsti nuo finansinių ar verslo rūpesčių. Jei negalite leisti sau trumpų atostogų, tai bent nedirbkite viršvalandžių. Ir be jūsų nuolatinės priežiūros kitą savaitę reikalai turėtų klostytis neblogai, o jei kur įstrigs, tai žinosite silpnąją vietą. Daugiau dėmesio skirkite artimiesiems ir apskritai namų reikalams.

MERGELĖ

Labai netinkamas metas vėl grįžti prie senų įpročių, juk dar taip neseniai ir taip sunkiai jų atsikratėte! Raskite savyje jėgų žengti pirmyn, o ne smukti vėl atgal į tą patį užburtą ratą. Tai, kas jau žinoma ir pažįstama, atrodo sava ir miela, bet veda aklavietėn.

SVARSTYKLĖS

Nesistenkite taip labai, kažko be galo geisdamas, tik atitolinate tą kažką nuo savęs. Šią savaitę turėtumėte būti santūresnis ir pasyvesnis. Tikriausiai neįvertinate to, ką jau turite – pagalvokite apie tai. Ramiai dirbkite kasdienius darbus, o iš tiesų jums svarbiems dalykams leiskite rutuliotis sava vaga.

SKORPIONAS

Dar vakar manėte, kad viską kontroliuojate, bet nuo pirmadienio jaučiate, kaip viskas slyste slysta iš rankų. Šią savaitę venkite situacijų, kurios paprastai vadinamos interesų konfliktu. Būkite visada pasiruošęs deryboms ir kompromisui, net jei nejaučiate poreikio žengti pirmą žingsnį. Jei norite ko nors pasiekti, turite sutramdyti savąjį „aš”.

ŠAULYS

Jei niekas jūsų nespaus ir neragins, pirmosiomis savaitės dienomis turėtumėte nuveikti tikrai daug. Tiesiog eikite ten, kur linksta jūsų širdis. Antrojoje savaitės pusėje savo pasieksite, bendraudamas su žmonėmis neformaliai, neoficialioje aplinkoje.

OŽIARAGIS

Savaitės pradžioje būsite linkęs gyventi prisiminimais, bet tai nėra blogai. Gal remdamasis praeities precedentais geriau suvoksite, kaip turite pasielgti šiandien. Ypač vaisinga savaitė bus meno žmonėms. Tikėtinos problemos valdiškoje tarnyboje, užtat šeimos supratimas ir parama garantuota.

VANDENIS

„Laimi greičiausias ir stipriausias” – taisyklė nenauja, bet kitą savaitę ji ypač galioja jums. Jei neturite pakankamai jėgų, nesitikėkite, kad Fortūna jums padės. Savaitės viduryje gali nutikti dalykų, priversiančių jus radikaliai pakeisti savo požiūrį į kai kuriuos dalykus. Apskritai kitą savaitę Vandeniams būdingi gana intensyvūs pokyčiai.

ŽUVYS

Laikas pasirūpinti savimi ir savo siela. Nepersidirbkite, ypač pirmoje savaitės pusėje. Galite būti labiau nei paprastai išsiblaškęs, svajingas. Nesudarinėkite atsakingų sutarčių, atidėkite svarbius sprendimus. Dideli pirkiniai irgi gali palaukti. Bet turėtų sektis generuoti idėjas (jų įgyvendinimą paliekant kitiems), kurti verslo ar kūrybos planus.