Astrologinė prognozė šiai savaitei

 

art-2686809 960_720Ką žada jums žvaigždės šią savaitę? Pateikiame astrologinę prognozę visiems Zodiako ženklams.

AVINAS

Savaitės pradžioje nuotaika bus nekokia, jei turite dirbti rutininį darbą ir esate visaip ribojami aplinkybių. Jums norėsis improvizuoti, nesilaikyti taisyklių, leistis į kelionę, varžybas ar kt. Galite gauti žinią iš užsienio. Itin atsakingai elkitės kelyje. Nebloga savaitė ataskaitoms, mokslams, projektų pristatymui.

JAUTIS

Santykiai su aplinkiniais bus ne vien harmoningi, gali tekti aiškintis nesusipratimus, tarpininkauti. Iš jūsų bus reikalaujama konkretumo, aiškumo. Tikriausiai stengsitės sutvarkyti kai kuriuos finansinius reikalus. Regis, gausite žinią, žadančią reikalingas permainas ar paskolą. Vis dėlto per dideli norai ves į aklavietę.

DVYNIAI

Jums reikėtų apsišarvuoti kantrybe. Tuomet galėsite patirti džiaugsmą draugystės, partnerystės srityje. Regis, susitarsite dėl įsidarbinimo, tarpininkavimo, finansavimo ar pan. Išties galite nemažai nuveikti, padedant kitiems. Labiau rūpinkitės įvaizdžiu, sveikata. Savaitgalį atsargiai elkitės su pinigais.

VĖŽYS

Jums turėtų sektis ir meilėje, ir tose veiklos srityse, kuriose labai praverčia kūrybingumas, dvasinė išmintis, platus akiratis. Seksis vilioti priešingą lytį, bendrauti su augančia karta, lavinti, mokyti. Jeigu eisite į darbo pokalbį, padarysite gerą įspūdį.

LIŪTAS

Daugiau dėmesio pravartu skirti sau, savo asmeninei erdvei, šeimai, vaikams, buičiai. Nesistenkite užsigriebti per daug darbų. Pakaks ir vienos užduoties, kad ją įvykdę jaustumėtės patenkinti. Nusipelnysite aplinkinių simpatijų, kažkuo gali pasitarnauti seni gerbėjai, rėmėjai.

MERGELĖ

Pravartu spręsti verslo, turto, piniginius klausimus. Emocijų sukels žinia apie draugą ar artimą žmogų. Naudos žada trumpa komandiruotė, reklama ar pan. Seksis pasinaudoti informacija bei ją gauti, skleisti. Raskite laiko pasitvarkyti buityje, saugokite namus nuo vagių, o artimuosius – nuo nevykusių pagundų, beprasmio išlaidavimo.

SVARSTYKLĖS

Labai svarbu prieš ką nors darant ar nusprendžiant rimtai pagalvoti, kaip tai paveiks santykius, perspektyvas. Palanku preliminariai tartis dėl uždarbio šaltinių, bendradarbiavimo. Į gera turėtų pakrypti verslo reikalai ar projekto eiga. Savaitgalį daug bendrausite su artimaisiais, kaimynais.

SKORPIONAS

Turėsite vikriai suktis, jei esate susiję su pramogų verslu, meno sfera. Palanku dalyvauti varžybose, konkursuose, demonstruoti talentus bei gundymo meną. Yra tikimybė sulaukti pasiūlymų verslo, finansų, prekybos sferoje. Savaitgalį tiktų susitikti su bičiuliais, gerbėjais, giminaičiais. Tačiau jums derėtų skirti laiko kūno kultūrai.

ŠAULYS

Sugebėsite kūrybiškai mąstyti bei girdėti intuicijos balsą. Jums gali būti išpasakoti slapti troškimai. Tik nenualinkite savęs kontaktais ir darbais. Jums derėtų kiek sumažinti reikalavimus sau bei artimiesiems. Galima nauda iš slaptų susitarimų, konfidencialios veiklos. Kuo iniciatyvesni ir veiklesni tapsite, tuo daugiau pasieksite.

OŽIARAGIS

Galite nemažai nuveikti. Turėtų džiuginti pažintys, visuomeninė veikla. Iš pažįstamo asmens, draugo gauta žinia turėtų jums paglostyti savimeilę. Panašiai pasijusite ir sulaukę kolektyvinio palaikymo aktualiu klausimu. Nuo kito ketvirtadienio jau nederėtų užsiimti sunkiais darbais, dalyvauti susibūrimuose.

VANDENIS

Jums norėsis nuotykių, lengvų pergalių. Gera iškalba, nuovokumas turės lemiamos reikšmės, jei mėginate įsidarbinti. Vis dėlto privalote būti dalykiški, pareigingi. Tikėtini rimti pokalbiai su viršininkais, užsakovais. Savaitgalis žada susitikimus, bet ne visi jie džiugins. Saugokitės infekcijų ir vagysčių.

ŽUVYS

Šiuo metu galite nemažai nuveikti, pasitelkę reikalingas žinias ir naujausią informaciją. Galimi netikėtumai per asmenį iš toli. Arba jus palies naujovės, įvykiai, susiję su užsieniu, mokslu, teisėtvarka. Nors dalykiniai reikalai kels keblumų, galima tikėtis geranoriškos pagalbos. Savaitgalį sugebėsite padaryti gerą įspūdį pašnekovams, publikai.