Astrologinė prognozė šiai savaitei

 

art-2686809 960_720Ką žada jums žvaigždės šią savaitę? Pateikiame astrologinę prognozę visiems Zodiako ženklams.

AVINAS

Iš draugo ar bendradarbio pirmojoje kitos savaitės pusėje galite sulaukti gerokai jus sutrikdysiančio pasiūlymo. Senokai svajotas meilės romanas, atrodo, gali tapti realybe. Atsargiai, galimas įsikišimas iš šalies, sukomplikuosiantis subtilų reikalą.

JAUTIS

Kitos savaitės pradžioje galimi viliojantys finansiniai pasiūlymai. Nuo galutinių sprendimų vis dėlto vertėtų kol kas susilaikyti, nes antrojoje savaitės pusėje žadėta finansinė pagalba gali būti atšaukta. Savaitgalį planuokite aktyvų ir triukšmingą.

DVYNIAI

Būsite kupinas idėjų ir to paties reikalausite iš kitų. Nors kitiems ir nebus lengva su jumis, bet vis tiek pagyrų ir susižavėjimo savo atžvilgiu sulauksite su kaupu. Žadėtos finansinės paramos galite taip ir nesulaukti. Į savaitės pabaigą gali pagauti įkvėpimas mokytis ar šiaip tirti kokį naują dalyką.

VĖŽYS

Pasiruoškite nemalonumams, kurių nepavyks išvengti šią savaitę. Jums prireiks ypač storos odos ir raiščio ant akių, kad būtų lengviau ignoruoti ant jūsų pilamą šlamštą. Šeimoje gali kilti konfliktas dėl pinigų, tiksliau, jų nebuvimo.

LIŪTAS

Savaitė nebus svajonių išsipildymo metas. Gyvenkite realiame pasaulyje. Gal kiek per aukštai užkėlėte sau kartelę? Ar neperžengia ribų jūsų ambicijos ir garbės troškimas? Savaitės pradžioje didelė streso tarnyboje tikimybė. Labai sunku pasakyti, į kurią pusę galiausiai pakryps svarstyklių lėkštė.

MERGELĖ

Naujasis pažįstamas gali jus tiesiog pakerėti. Būsite pasiruošęs tuoj pat visko prisižadėti ar išsižadėti. Vis dėlto pasistenkite būti protingas ir šitaip nesielkite! Pirmasis žavesys išsisklaidys, ir pamatysite, kad tikrai nebuvo dėl ko pamesti galvą ar aukotis. Savaitės pabaigoje turėtų pagerėti santykiai šeimoje.

SVARSTYKLĖS

Šią savaitę neleiskite, kad kas nors iš esančių šalia jūsų liūdėtų. Patikėkite, pastangos atsipirks. Kiekvieną dieną pasistenkite rasti laiko pasivaikščioti gamtoje ar bent jau kurį laiką pabūti vienas. Trečiadienį ar ketvirtadienį gali atsitikti svarbių dalykų, susijusių su darbu ar karjera. Savaitgalį skirkite naujoms idėjoms generuoti ir svarbiems sprendimams priimti.

SKORPIONAS

Savaitės pradžioje gali būti bandymų primesti jums savo nuomonę. Konfliktas namuose gali paskatinti siekti didesnės asmeninės laisvės. Savaitės pabaigoje šeimos nariai gali inicijuoti pasikeitimus namų ūkyje, dideles finansines investicijas. Savaitgalį visiškai netikėtai galite gauti džiugią žinią.

ŠAULYS

Kuo mažiau plepėsite savaitės pradžioje, tuo bus geriau. Stenkitės neįsivelti į kokį nors ginčą. Jūsų ekonominė padėtis šiuo metu yra stabili ir pakankamai gera, todėl galite pagalvoti apie tai, kaip išpildyti ilgai puoselėtą ir ligšiol nerealizuotą norą. Jums seksis tik tuo atveju, jei sugebėsite išlaviruoti painiose situacijose, o kai prireiks, ir alkūnėmis pasidarbuoti.

OŽIARAGIS

Stiprėja emocinis pakilimas, sudarysiantis tinkamas sąlygas siekti užsibrėžtų tikslų. Jėgos, spendusios jums įvairiausias kliūtis ir trukdžiusios imtis radikalių permainų, pagaliau bus nukenksmintos ar neteks galios savaime. Jei galite, svarbų pokalbį dar atidėkite vėlesniam laikui.

VANDENIS

Problemos dėl sveikatos savaitės pradžioje neturėtų būti išties rimtos. Dėl kažkokių eksperimentų galite išgyventi nedidelį nuosmukį. Į savaitės pabaigą galite būti kalbinamas sudaryti jums nenaudingą finansinį sandėrį.

ŽUVYS

Savaitės pradžioje susiklostys aplinkybės, iš kurių turėsite daug naudos vėliau. Jei veiksite greitai, užsidirbsite papildomų pinigų. Antrojoje savaitės pusėje galite būti užsipultas ir kažkuo apkaltintas, bet bendradarbiai jus visiškai palaikys. Savaitgalį nebūkite toks lengvabūdis ir garbėtroška.