Astrologinė prognozė šiai savaitei

 

zodiac-2904106 960_720Ką žada jums žvaigždės šią savaitę? Pateikiame astrologinę prognozę visiems Zodiako ženklams.

AVINAS

Yra tikimybė, kad galite įsimylėti darbo vietoje, tai gali nutikti šios savaitės viduryje. Tačiau jums geriausia būtų tai išlaikyti paslaptyje. Romanu galite mėgautis, bendraudami trumposiomis žinutėmis ar elektroniniais laiškais. Tačiau neleiskite, kad romantiniai santykiai būtų atskleisti, stenkitės, kad tai netrukdytų jūsų darbui.

JAUTIS

Jus greičiausiai pavergs jūsų mylimo asmens nekaltas veidas, todėl negalėsite patikėti, kad jus apgaudinėja. Visgi sukaupkite dvasines jėgas ir rimtai pasikalbėkite, ar jūsų nekvailina. Tai metas, kai turite apsispręsti, kuriuo keliu pasukti – rinktis vienatvę ar kęsti pažeminimą. Stenkitės, kad jūsų asmeninio gyvenimo sunkumai neturėtų įtakos darbui.

DVYNIAI

Šią savaitę kils daug prieštaravimų, agresijos, tačiau ir naudingų, šviežių idėjų. Nelengva bus atsirinkti, kur perspektyvūs pasiūlymai, o kur vienadienės iliuzijos ar apgaulė, juolab, kad trukdys aplinkinių skubėjimas, raginimai, nepakantumas. Šiuo metu aplinkoje bus daug impulsyvumo, ambicijų.

VĖŽYS

Jei norite patraukti kieno nors dėmesį, būkite įtaigus, bendraukite aiškiai ir be užuolankų. Darbe stenkitės įžiūrėti aiškesnį vaizdą visa apimančioje migloje. Jei teks spręsti profesines problemas ar piniginius klausimus, emocijas palikite nuošalyje.

LIŪTAS

Darbe imkite vadžias į savo rankas. Tai laikas, kai turite judėti į priekį nepaisydami nieko – neleiskite kolegoms ar draugams jūsų įkalbinėti susilaikyti nuo seniai planuotų žingsnių. Asmeninių santykių srityje stenkitės neišduoti pasitikėjimo, kurį jums jaučia aplinkiniai. Daugiau bendraukite su draugais.

MERGELĖ

Ši savaitė bus kupina veiksmo, ypač darbe! Jūsų laukia reikšmingi pokyčiai, todėl naudokitės patarimais tų žmonių, kurie karjerai turės pozityvią įtaką. Prieš imdamasis ko nors, išsiaiškinkite detales, atlikite tyrimą ir apgalvokite savo veiksmus Jei norite ištirpdyti kieno nors širdį, parodykite savo dėkingumą.

SVARSTYKLĖS

Būkite aktyvesni, tik tuomet jus lydės sėkmė. Lengvai įgyvendinsite visus savo sumanymus, jei tik išdrįsite žengti visus reikiamus žingsnius. Šią savaitę greičiausiai kasdienybę praskaidrins romantiškas pasimatymas su jums patinkančiu žmogumi. Neskubėkite įsimylėti, mat tai gali būti ne jums skirtas asmuo.

SKORPIONAS

Būsite linkęs dairytis atgal, abejoti ir tikrinti tai, kas anksčiau parašyta, pasakyta ar nuspręsta. Vertėtų šią savaitę atidžiau dirbti su dokumentais, juos įdėmiai tikrinti, neskubėkite pasirašyti rimtų sutarčių. Vis dėlto pasistengę reikalus galėsite išspręsti. Vertėtų žinoti, kad tokiu metu natūraliai išryškėja neatitikimai.

ŠAULYS

Darbe būsite dėmesio centre, į jus kreipsis ne tik patarimų ar pagalbos, tačiau galite sulaukti ir pasiūlymų, kaip plėtoti vieną ar kitą projektą. Neskubėkite įsipareigoti šeimai ar draugams, apgalvokite ir savo norus, galimybes. Jei norite geriau suprasti jums artimą žmogų, būkite atviras ir nuoširdus.

OŽIARAGIS

Jus lydės sėkmė daugelyje sričių. Svarbiausia – neatidėliokite skubių klausimų sprendimo. Jei abejojate savo jėgomis, paprašykite artimo žmogaus patarimo, nuomonės. Asmeniniame gyvenime stiprinkite ryšį su draugais, mat atrodo, kad pastaruoju metu esate linkęs į vienatvę, kuri gali pakenkti socialiniams ryšiams.

VANDENIS

Būsite ypač užimtas, mat laukia nemažai susitikimų, renginių ir daug bendravimo. Vakarais greičiausiai būsite pavargęs ir nenusiteikęs bendrauti su namiškiais. Nedarykite šios klaidos – neatimkite dėmesio iš vaikų ar sutuoktinio. Atidžiai vertinkite visą gaunamą informaciją ir nepulkite daryti išankstinių išvadų.

ŽUVYS

Tai laikotarpis, kuris atneš puikias, išskirtines galimybes, viltis, permainas ir drauge pagundas bei iliuzijas. Labai svarbu bus teisingai suvokti tendencijas, galimybes, jausti laiką, kada galite sėkmingai veikti, o kada geriau palūkėti. Nedvejodami pasinaudokite išskirtinėmis galimybėmis, nevenkite aplinkinių dėmesio.