Astrologinė prognozė šiai savaitei

 

art-2686809 960_720Ką žada jums žvaigždės šią savaitę? Pateikiame astrologinę prognozę visiems Zodiako ženklams.

AVINAS

Šią savaitę gerai seksis reikalai, susiję su gamyba, prekyba, žemės ūkiu, amatais, menu, finansais, nekilnojamuoju turtu. Šiuo metu galite pradėti svarbius reikalus, pristatyti veiklą visuomenei, plėsti ją, tik svarbu atkreipti didesnį dėmesį į dokumentus, sutartis – jie gali reikalauti papildomo dėmesio.

JAUTIS

Metas tikrai sėkmingas veiklai, susijusiai su statybomis, nekilnojamuoju turtu, gamyba, prekyba, žemės ūkiu, amatais. Šiuo periodu jums netrūks žavesio, optimizmo, sėkmės meilėje, finansuose. Kitą savaitę geriau tęskite darbus – išlaikykite tai, ką turite geriausio.

DVYNIAI

Šiuo metu vertėtų atsargiau tvarkyti reikalus – būsite labiau pažeidžiami. Daugiau laiko skirkite dvasiniam augimui, valymuisi, vidinei pusiausvyrai palaikyti. Per daug aktyviai reiškiantis, šiuo metu lengva užsitraukti slaptą priešiškumą, pavydą. Šis metas jums geresnis tęsti senuosius darbus.

VĖŽYS

Galite pradėti rimtus darbus, pasirašyti sutartis, plėsti veiklą, pristatyti ją visuomenei. Sėkmė lydės darbus, susijusius su visuomenine veikla, prekyba, nekilnojamuoju turtu, finansais, amatais, gamyba. Vis dėlto šiuo metu ypač svarbu, kad jūsų veikla nekenktų visuomenei ir žemei ne tik formaliąja, bet ir tiesiogine prasme.

LIŪTAS

Tai dinamiškas, sėkmingas tarpsnis, kai galite daug nuveikti karjeros labui. Kitą savaitę geriausiai seksis tiems, kurie aiškiai žino, ko siekia, turi sukaupę anksčiau nerealizuotų idėjų. Savaitės pabaigoje labiau tinka tęsti anksčiau pradėtus darbus.

MERGELĖ

Tai metas, kai lydės sėkmė aukštojo mokslo, prekybos, gamybos, amatų, žemės ūkio srityse. Geros galimybės šiuo metu susijusios su tolimomis kelionėmis ir ryšiais su užsieniu. Tai metas, kai sėkmingai pristatysite savo veiklą visuomenei, seksis bendrauti su viršininkais, pelnyti pagarbą, autoritetą.

SVARSTYKLĖS

Vertinančioms darbą, jį turinčioms Svarstyklėms pasiseks nemažai nuveikti šioje srityje – tai metas, kai galite sustiprinti savo pozicijas, pagerinti darbo sąlygas, tačiau atsisakykite bet kokių intrigų, būkite geranoriški kolektyvo atžvilgiu. Tai taip pat neblogas laikas naujiems darbams pradėti.

SKORPIONAS

Ši savaitė perspektyviausia, produktyviausia. Galite pradėti naujus darbus – būsite pastebimi, žavūs, lydės sėkmė partnerystėje, kūryboje, prekyboje, versle, finansiniuose reikaluose. Tai puikus metas pristatyti veiklą visuomenei ir ją plėsti, sutartims pasirašyti, rimtiems susitikimams skirti.

ŠAULYS

Tai dinamiškas laikas, kai galite sėkmingai pradėti naujus darbus. Sėkmingos bus sritys, susijusios su prekyba, gamyba, žemės ūkiu, statybomis, nekilnojamuoju turtu, finansais, paskolomis. Taip pat palanku tvarkyti įprastus reikalus, tęsti tai, ką anksčiau pradėjote.

OŽIARAGIS

Šis laikotarpis džiugins kūrybingumu, gera nuotaika, puikia savijauta. Šis metas bus sėkmingas dirbantiems prekybos, žemės ūkio, gamybos, pramogų, nekilnojamojo turto ir finansų srityse. Galite pradėti naujus darbus, bet skirkite ir daugiau laiko sau, meilei, kūrybai – šiuo metu būsite ypač žavūs.

VANDENIS

Ši savaitė džiugins sėkme asmeniniame gyvenime. Tai puikus metas pasirūpinti savimi, šeima, gimine, namais, nekilnojamuoju turtu, asmeniniu gyvenimu, buitimi, pasidžiaugti gamta, sukaupti jėgų. Būsite žavūs, tačiau norėsis daugiau ramybės, intymumo, todėl akcentuoti profesinę karjerą šiuo metu būtų sunku.

ŽUVYS

Ši savaitė ypač gera, puikiai seksis užmegzti ir plėtoti reikalingus ryšius, mokytis, rašyti, kurti. Sėkmingos bus sritys, susijusios su žiniasklaida, kūryba, prekyba, gamyba. Tai geras metas pasirašyti sutartis, pradėti naujus darbus, plėsti veiklą, pristatyti ją visuomenei.