Astrologinė prognozė šiai savaitei

 

art-2686809 960_720Ką žada jums žvaigždės šią savaitę? Pateikiame astrologinę prognozę visiems Zodiako ženklams.

AVINAS

Tai laikotarpis, kai galite gauti papildomų įpareigojimų. Viena vertus, tai, žinoma, atims daugybę laiko, bet jums iškeltų klausimų sprendimas duos nemažai naudos. Artimiausiomis dienomis tikriausiai gausite pinigų. Tai gali būti jūsų pelnas už dalyvavimą komerciniame sandoryje arba sena skola, kurią jums netikėtai grąžins.

JAUTIS

Patariama svarbius darbus, numatytus artimiausiam laikotarpiui, pradėti antrojoje kitos savaitės pusėje, kadangi iki to laiko metas nebus palankus. Tikriausiai gausite įdomių komercinių pasiūlymų. Išklausykite juos, bet atsakyti neskubėkite. Nepamirškite pasirūpinti sveikata.

DVYNIAI

Suvoksite, kad jūsų didingi finansiniai planai gali gerokai sumažėti. Patartina nesisieloti dėl nesėkmės, verčiau pagalvokite, kur apsirikote ir suklydote. Jei klaidas laiku ištaisysite, dar galėsite pakeisti situaciją į gerąją pusę. Ateinančiomis dienomis būkite atidūs, kadangi galite patirti netikėtų nuostolių.

VĖŽYS

Kitą savaitę išsaugosite stabilias pozicijas finansų srityje ir šiek tiek pakelsite savo materialinę gerovę. Be įprastinių pajamų, tokių, kaip darbo užmokestis, galite gauti ir netikėtų pinigų, pavyzdžiui, savąją pelno dalį iš verslo, kurio ėmėtės kartu su bičiuliais. Ateinanti savaitė bus tinkamas metas dalykiniams susitikimams.

LIŪTAS

Kita savaitė žada daug įdomaus – galite gauti viliojančių pasiūlymų, tapti populiarūs, sulaukti įtakingų žmonių paramos. Svarbiausia – neaštrinti santykių su bendradarbiais bei aplinkiniais, ir tuomet jus lydės sėkmė, pasieksite užsibrėžtus tikslus. Finansiniu požiūriu savaitė nebus pelninga.

MERGELĖ

Tai metas, kai vertėtų būti ypač kruopščiam. Tikrinkite visus finansinius dokumentus ir nepasikliaukite aplinkiniais – mažiausias netikslumas arba klaida pridarys jums didelių keblumų. Nauji pažįstami, kuriuos sutiksite ateinančią savaitę, gali pradėti pernelyg aktyviai kištis į jūsų asmeninį gyvenimą.

SVARSTYKLĖS

Turėtumėte atidėti visus rimtus reikalus, kadangi ateinančią savaitę jų vis tiek nesutvarkysite. Verčiau skirkite šias dienas šeimai ir namams, tuo labiau, kad jums seniai metas daug ką išsiaiškinti. Tai laikas, kai tarsi iš niekur atsiras naujų fizinių ir dvasinių jėgų, kurios leis priimti reikiamą sprendimą.

SKORPIONAS

Šiuo metu vertėtų būti atidžiam ir susikaupusiam, nes galite patekti į nepalankių aplinkybių nelaisvę. Puiki nuotaika bus sugadinta, kai nuo jūsų nepriklausantys sunkumai sužlugdys visus planus. Teks atidėti jų realizavimą neribotam laikui. Tik nepulkite į kraštutinumus, tuo labiau, kad pakeisti susiklosčiusių aplinkybių jums nepavyks.

ŠAULYS

Jums pagaliau nusišypsos sėkmė. Galėsite pamiršti visus sunkumus, kurie ilgokai jums nedavė ramybės. Ateinančią savaitę pavyks išspręsti visus jums svarbius klausimus. Finansinė padėtis stabilizuosis, jūs netgi galėsite sau leisti apsilankyti parduotuvėse ir įsigyti daiktų, apie kuriuos seniai svajojote.

OŽIARAGIS

Kitą savaitę neturėtumėte skolinti pinigų, laiduoti už ką nors ir dalyvauti sprendžiant svetimas problemas, visuose tuose reikaluose jūsų laukia nemalonios staigmenos. Savaitės pabaigoje galite gauti šiek tiek pinigų, bet kartu padidės finansinių nuostolių pavojus. Jei norite to išvengti, elkitės itin atsargiai.

VANDENIS

Tikriausiai turėsite keblumų santykiuose su kolegomis. To priežastis gali būti nesusipratimai atliekant bendrą užduotį, o padarinys – didelis skandalas, kuris ilgam apnuodys jūsų santykius su bendradarbiais. Jeigu norite išvengti tokių situacijų, artimiausiu laikotarpiu turite atsisakyti bet kokios kolektyvinės kūrybos.

ŽUVYS

Šią savaitę turėsite galimybę gerokai padidinti savo kapitalą. Ilgai lauktų pinigų turėtumėte gauti jau savaitės pradžioje, o pabaigoje dalyvausite labai sėkminguose dalykiniuose susitikimuose, seminaruose ir komercinėse derybose. Šiose sferose metas jums bus palankus visą savaitę.