Astrologinė prognozė šiai savaitei

 

astrology-993127 960_720Ką žada jums žvaigždės šią savaitę? Pateikiame astrologinę prognozę visiems Zodiako ženklams.

AVINAS

Ši savaitė bus nevienareikšmiška, gana marga. Jums bus svarbu susiorientuoti, teisingai suvokti permainas, vykstančias visuomenėje. Tai dinamiškas, tačiau gana rizikingas metas. Savaitei baigiantis žymiai aiškiau suvoksite, kaip veikti efektyviai.

JAUTIS

Ši savaitė žada būti nerami: visuomenės pokyčiai vers keisti planus, erzins visuotinis skubėjimas, agresyvumas. Jums šiuo metu svarbiausia teisingai susiorientuoti situacijoje, vertinti ramybę, nesikišti į svetimus reikalus. Lengva bus sukelti slaptą pavydą, priešiškumą. Antroji mėnesio pusė geresnė, tačiau ne visa.

DVYNIAI

Turite būti atidūs dirbdami su verslo dokumentais ar materialinėmis vertybėmis: nedidelė klaida – ir jums garantuoti dideli sunkumai. Sunkumus gali sąlygoti ir nenoras dirbti kolektyve, užsispyrimas ir noras vyrauti. To stenkitės išvengti bendraudami su mylimu žmogumi: atviri mėginimai vyrauti jūsų santykiuose gali pakirsti savitarpio supratimą.

VĖŽYS

Jūsų laukia kelionės, susitikimai ir nauji darbai, susiję su verslo plėtimu. Tačiau patariama būti atsargiems, nes sėkmė bet kuriuo momentu gali nusisukti ir reikalai tada pablogės. Būkite pasirengę priimti svarbius sprendimus, kurie padėtų išvengti nesutarimų su giminaičiais ar mylimais žmonėmis.

LIŪTAS

Jums sėkmingai pavyks įgyvendinti visus sumanymus. Ši savaitė bus palanki stambiems sandoriams pasirašyti, verslo deryboms, naujų verslo partnerių paieškoms. Galite lengvai praturtėti, jeigu bent kiek pasistengsite, gauti geresnę vietą tarnyboje, jeigu to paprašysite reikalingų žmonių.

MERGELĖ

Metas gana rizikingas: ko gero, teks nemažai pasinervinti dėl profesinių reikalų – nelengva bus susišnekėti su kolegomis, viršininkais. Gali tekti priimti ryžtingus sprendimus, susijusius su finansais. Svarbu, kad aiškiai žinotumėte, ko siekiate, kokios jūsų vertybės. Iš esmės jums tai profesinio kilimo metas.

SVARSTYKLĖS

Negeranoriškai nusiteikusių žmonių apgaulė ir šmeižtas apsunkins numatytų tikslų įgyvendinimą. Galimi finansiniai nuostoliai, emociniai nesusivaldymai. Jūs galite būti užsipultas dėl neatsargių žodžių ir lengvabūdiškų veiksmų. Šią savaitę atsisakykite visuomeninės ar profesinės veiklos, pasilikite tik asmenines pareigas.

SKORPIONAS

Darbe nereikia užsibrėžti labai didelių uždavinių, nes jūsų laukia apgavystė arba nusivylimas. Turite pasiruošti netikėtiems susitikimams su senais bičiuliais ar artimais žmonėmis. Taip pat neįsivelkite į lengvabūdiškus meilės nuotykius, nes jų padariniai gali būti labai netikėti.

ŠAULYS

Jūsų organizavimo gabumai ir mokėjimas racionaliai paskirstyti laiką turės teigiamos įtakos veiklos rezultatams. Gali būti labai sėkmingos komercinės operacijos, susijusios su nekilnojamuoju turtu, statyba, namų įrengimu. Galite sulaukti siurprizų iš giminaičių ar mylimo žmogaus.

OŽIARAGIS

Galite patirti partnerių apgavystę, kilti nesutarimai su giminaičiais ir artimais bičiuliais. Šiuo laikotarpiu venkite susitikimų su viršininkais: savitarpio supratimas yra labai blogas, o jūsų nesantūrumas gali pabloginti padėtį. Galbūt jums nepalankus asmuo sumanė provokaciją prieš jus, o tai gali turėti netikėtų padarinių.

VANDENIS

Spręskite problemas, susijusias su profesine veikla. Naujo darbo paieškos bus nesėkmingos arba neduos pageidaujamų rezultatų. Nusiteikite, kad jums teks dirbti ankstesnėje vietoje ir išgirsti vadovų priekaištus. Santykiuose su mylimu žmogumi gali susidaryti konfliktinė padėtis, reikia stengtis jos išvengti.

ŽUVYS

Reikėtų kuo mažiau rodytis vadovų akyse, jei norite išvengti jų kritikos. Jums nėra reikalo gadinti santykius su vadovybe, nes tai gali sutrukdyti įgyvendinti jūsų ketinimus gauti naują vietą arba naują įdomų darbą. Savaitės pabaigoje laukia pažintis, kuria gali prasidėti audringas meilės romanas.