„Atėnai“ vėl pakvietė visus judėti ir mylėti save

atene senjoraiSportas – puikiausias būdas išjudinti šaltuoju metų laiku sustirusius sąnarius, atsikratyti priaugusių kilogramų bei pagerinti savo fizinę ir dvasinę būklę, atitolinti amžiaus naštą. Tai patvirtina jau nuo vasario mėnesio sporto ir sveikatingumo centre „Atėnai“ susirenkantys šilutiškiai ir kitų vietovių gyventojai, kuriuos į treniruotes nemokamai ir vėl kviečia Šilutės rajono savivaldybės Visuomenės sveikatos biuras.

Treniruotės vyksta du kartus per savaitę, antradieniais ir ketvirtadieniais, labai patogiu laiku: viena komanda renkasi 12 val., kita mankštinasi nuo 14 val.

Beje, šiemet sportuoja ne tik senjorai – dalyvių amžius svyruoja nuo 30 iki 92 metų!

Pasak trenerės Jūratės Gricevičienės, malonu, kad kasmet atsiranda vis daugiau norinčiųjų pasimankštinti, vadinasi, žmonėms rūpi sveikata ir aktyvus gyvenimo būdas. Būtent tai svarbu vyresnio amžiaus žmonėms, kai fizinis aktyvumas gali sustiprinti sveikatą, prailginti gyvenimo trukmę ir pagerinti jo kokybę.

Ne paslaptis, kad daugelis sportuojančiųjų sporto ir sveikatingumo centre „Atėnai“ jau yra tapę draugais, nes čia vykstančias treniruotes lanko nebe pirmus metus.

Trenerė džiaugiasi, kad tarp sportuojančių senjorų yra ir tokių, kuriems visiškai nebaisūs atstumai: jie į Šilutės sveikatingumo centrą „Atėnai“ atvyksta autobusu net iš Degučių kaimo ir pėsčiomis ateina kelis kilometrus iš stoties.

Anot J.Gricevičienės, dalyvių patogumui yra sudarytos dvi grupės, taip išvengiama grūsties, ir kiekvienas norintysis gali pasirinkti sau patogų treniruočių laiką.

„Sportuoja ir senjorai, kurie su mumis draugauja ne pirmus metus, ir naujai atėję žmonės. Šios treniruotės yra puiki galimybė praleisti gerai laiką visiems: ir tiems, kurie turi sveikatos problemų, ypač –  sąnarių, stuburo, kraujotakos, ir tiems, kurie šiuo metu niekur nedirba bei turi daugiau laisvo laiko“, – sako J.Gricevičienė.

Anot pašnekovės, nemokamos treniruotės du kartus per savaitę vyks iki gegužės vidurio. Tad dar ir dabar yra laukiami visi, norintieji prisijungti bei išjudinti savo kūnus, juos apdovanoti pavasarine gaiva ir gera nuotaika.
Fizinis aktyvumas, mankšta – tai natūralus ir lengvas būdas sustiprinti savo sveikatą. Kaip žinia, sportuojant sumažėja stresas, atsipalaiduoja raumenys, gaminasi hormonai endorfinai, kurie pagerina nuotaiką. Galų gale, sportas yra puikus pavasario vitaminų šaltinis ir apsauga kūnui, kuris netrukus patirs tikrą iššūkį, kai prasidės darbai soduose ar daržuose.

„Atėnuose“ visų laukia ne tik smagios treniruotės, sveikatinimo mankšta, kurią veda trenerės Jūratė ir Simona, bet ir pokalbiai apie sveiką gyvenseną, profesionalūs patarimai bei nuoširdus bendravimas.

Norintieji užsiregistruoti į nemokamas sveikatinimo treniruotes gali skambinti telefonu 8 656 37922, sporto ir sveikatingumo centras „Atėnai“.