„Atėnės“ sportininkės – respublikinių konkursų nugalėtojos

Atene IMG 0725Tradicija tapęs respublikinis festivalis „Ant stogo 2013“ kasmet sutraukia iš visų Lietuvos miestų apie 700 šokį mėgstančių vaikų, paauglių bet dar daugiau juos palaikančių sirgalių.

Jau trečius metus iš eilės konkurse dalyvaujančios Šilutės sporto klubo „Atėnė“ šokėjos, treniruojamos Ingos Mikutytės ir Jūratės Gricevičienės, šiemet laimėjo dvi 1-ąsias ir 2-ąją vietas.

Šiemet konkurse dalyvavo trijų amžiaus grupių šokėjos. Pirmąją vietą laimėjo komisijos narius ir žiūrovus sužavėjusios mažosios (7-11 m.) „Atėnės“ šokėjos, šokusios šokį „Mes norim dar“.

Nugalėtojomis pripažintos ir vyriausios (15-19 m.) „Striksės“ šokėjos, atlikusios šokį „Jausmai“. Jo metu kartu su šilutiškėmis šoko ir žiūrovai bei komisijos nariai.

11-15 m. šilutiškės savo amžiaus grupėje aplenkė net 48 varžovų kolektyvus ir užėmė II vietą. Merginos šoko „Mes viską galim“.

„Atėnės“ merginos grįžo laimingos, nes žiūrovų palaikymas ir tokių komisijos narių kaip Gintarės Gurevičiūtės (iš LNK šokių projekto), Ingridos Kazlauskaitės, Pauliaus Šimkūno („Lietuvos talentų“ II vietos nugalėtojas) ir kitų garsių Lietuvos choreografų įvertinimai ir pagyrimo žodžiai atpirko visas baimes ir nuovargį.

„Šilutės“ šokėjos šoks NKL finalo metusokejos silute

Beje, neseniai baigėsi geriausios Nacionalinės krepšinio lygos šokėjų komandos rinkimai. Lygos fanai, NKL administracija ir Kauno „Žalgirio“ šokėjos geriausiomis pripažino „Šilutės“ krepšinio komandos merginas, treniruojamas I.Mikutytės.

Merginos iš „Atėnės“klubo, susibūrusios į „Šilutės“ krepšinio komandos šokėjų grupę, laimėjo teisę šokti NKL finalinio ketverto rungtynių pertraukėlių metu.

Taip pat „Šilutės“ šokėjoms atiteko mineralinio vandens „Hermis“ aprangų komplektas bei treniruotė su „Žalgirio“ šokėjomis.
Tik per plauką „Šilutės“ šokėjos nugalėjo antroje vietoje likusias Joniškio „Delikateso“ šokėjas – jas nugalėtojos aplenkė minimalia persvara. Tik paskutinę balsavimo parą šilutiškės surinko daugiau simpatijų ir tai nulėmė jų pergalę.

Pirmą kartą NKL istorijoje organizuoto geriausių šokėjų konkurso vaizdo įrašus svetainės youtube.com lankytojai peržiūrėjo daugiau nei 30 000 kartų.