Atidaromas reguliarus laivų reisas Dreverna – Juodkrantė

skrajute drevernos renginioNuo birželio 4 dienos pradedami vykdyti reguliarūs reisai Dreverna – Juodkrantė – Dreverna.

Keleivinis keltas „Gilija“ iš Drevernos į Juodkrantę turistus plukdys du kartus per dieną – 9.30 ir 18.00 valandomis, o iš Juodkrantės į Dreverną – 10.10 ir 18.40 val.

Kelto bilietas į vieną pusę suaugusiam asmeniui kainuos 3 Eur, vaikai iki 7 metų keliami nemokamai, o nuo 7 iki 12 metų už 1,5 Eur.

Senjorams ir neįgaliesiems bus taikoma 50 proc. nuolaida.

Dviračius ir gyvūnus keleiviai galės pasiimti su savimi nemokamai.

Klaipėdos rajono turizmo informacijos centro tinklapyje www.klaipedosrajonas.lt bus galima įsigyti e-bilietus, taip pat bilietai bus parduodami kelte, Drevernos mažųjų laivų uoste bei Drevernoje esančioje Klaipėdos rajono turizmo informacijos centro filiale – J.Gižo etnografinėje sodyboje.

Iš Drevernos į Juodkrantę visai dienai persikėlę turistai galės aplankyti Raganų kalną – tautodailės skulptūrų parką, Lietuvos dailės muziejaus Miniatiūrų muziejų, Vėtrungių galeriją, pasivaikščioti gražiai sutvarkyta marių krantine bei nueiti iki Baltijos jūros arba dviračių taku nuvykti iki Nidos.

Persikėlusiems iš Juodkrantės į Dreverną Klaipėdos rajono turizmo informacijos centras rekomenduoja užsisakyti edukacinę programą „Žuvies kelias“ (trukmė 4 val.), 1 valandos edukacinęprogramą „Gintaro paslaptys“ ar kitas J.Gižo etnografinėje sodyboje organizuojamas edukacines programas.

Norintieji aktyviai praleisti dieną, gali dviračiu nuvažiuoti į buriuotojų jėgos aitvarais Meką – Svencelę, kur galės mokytis kaituoti ar praleisti laiką vandenlenčių parke. Drevernos mažųjų laivų uoste yra galimybė išsinuomoti baidares arba dešimtvietes kanojas ir Drevernos upe išplaukti apžiūrėti karaliaus Vilhelmo kanalą. Aplankę naująjį, prieš metus pastatytą Drevernos apžvalgos bokštą, iš 15 metrų aukščio galės pasigrožėti Kuršių Nerijos pasididžiavimu – Naglių gamtiniu rezervatu.

Klaipėdos rajono turizmo informacijos centras vasaros sezonui rengia ir kitus specialius pasiūlymus ir maršrutus Kuršių marių pakrantėse.