Atidarytas „Europrotų“ rudens sezonas

biblioteka Europrotai I 6 zingeidukaiLapkričio 5 d. ne tik Šilutės F.Bajoraičio viešojoje bibliotekoje, bet ir visoje Lietuvoje prasidėjo žaidimo „Europrotai“ rudens sezonas.

Šio žaidimo tikslas – didinti dalyvių domėjimąsi Europos kultūra, istorija, geografija, sportu, muzika, maistu ir kitomis panašiomis temomis. Penkiuose žaidimo turuose savo jėgas išbandė šilutiškių komandos „Žingeidukai“, „Nežiniukai“, „Euromeškučiai“, „Nerd’ai“ ir „Eurovictores“.

Pirmajame ture, kurį sudarė įvairūs klausimai, į priekį išsiveržė „Euromeškučiai“. Daugiausia žinių apie sportą turėjo „Žingeidukai“, o apie Europos Parlamentą – „Nežiniukai“. Atsakinėdami į vaizdinius klausimus, lygiosiomis sužaidė „Nežiniukai“ ir „Žingeidukai“, surinkę po 8 taškus iš 10. Muzikaliausi pasirodė „Eurovictores“ nariai.

Pirmąjį rudens turnyrą laimėjo „Žingeidukai“, jiems tik puse taško nusileido „Nežiniukai“. Nugalėtojams įteiktas Europos Parlamento informacijos biuro įsteigtas prizas.

Visus, norinčius dalyvauti „Europrotų“ žaidime, kviečiame prisijungti! Jūsų laukiame antrajame turnyre, kuris vyks lapkričio 12 d. 17.30 val. Šilutės F.Bajoraičio viešojoje bibliotekoje.