Atidarytas naujas maršrutas Klaipėda – Ventė

Nuo liepos 1 dienos atidaromas naujas maršrutas Klaipėda - Ventė, kurio trasos dalis eina Šilutės savivaldybės teritorija.

Šilutė – jau penktoji savivaldybė, kurioje nutiesti KKT organizuojami regioninio keleivinio transporto tinklo maršrutai. Naujasis maršrutas eina ir per Klaipėdos rajono teritoriją, jo finansavimo našta dalijasi abi savivaldybės

Maršrute galios toks pat kokybės standartas, kaip ir kituose tinklo maršrutuose: e.bilietas, išorės dizainas, stotelių pranešimas, tvarkaraščiai internete ir stotelėse. Bus vykdoma griežta maršruto ir tvarkaraščio laikymosi kontrolė, internete realiu laiku bus galima matyti autobuso vietą trasoje.

Reguliariai važiuojantys galės įsigyti terminuotąjį (II ar III zonos, priklausomai nuo to, kurios savivaldybės teritorijoje yra lipimo stotelė) 30 dienų bilietą, kuris suteikia teisę neribotai tą laiką važiuoti tiek šiuo, tiek ir kitais pirktos zonos bei Klaipėdos miesto maršrutais. Palikta atsiskaitymo grynaisiais galimybė http://senoji.klaipedatransport.lt/…/zoniniai_bilietai…, tačiau pigesnis kartinis bilietas – elektroninis. Kaip ir kituose priemiesčio maršrutuose, važiuojant ne iki galinės stotelės racionalu atsiskaityti dukart žymint bilieto kortelę prie skaitytuvo – įlipus ir išlipant. Taip kelionės kaina bus pigesnė 10-30 centų nei perkant popierinį bilietą.

Autobusas važiuos darbo dieną 3, savaitgalių ir švenčių dienomis – du kartus. Rudenį, įvertinę keleivių srautus ir finansines galimybes, tvarkaraštį galimai koreguosime. Dabar savaitgalinių reisų laikai pritaikyti prie kelto „Ventainė – Nida“ tvarkaraščio, tad gali būti patogūs norintiems išbandyti naują maršrutą iš Klaipėdos į Nidą.

Savivaldybės FB inf.