Atliekamas Šilutės rajono jaunimo situacijos tyrimas (+apklausa)

Jaunimas kviečiamas pareikšti savo nuomonę. / Simonos Pužaitės (silutesnaujienos.lt) nuotr.Šilutės rajono savivaldybės jaunimo reikalų koordinatorė Jurgita Gurevičiūtė kviečia jaunimą išsakyti savo nuomonę. Tyrimas padės ištirti jaunimo situaciją Šilutės rajone.

Klausimynu siekiama išsiaiškinti jaunų žmonių (14 – 29 m.) požiūrį į santykius su šeima, studijas ir mokslą, laisvalaikį ir užimtumą, draugų tinklą, gyvenimo sąlygas ir kt. Apklausos trukmė yra apie 30 min.

Tyrimo organizatoriai garantuoja konfidencialumą, t.y. atsakymai ir surinkti tyrimo duomenys bus naudojami tik moksliniams apibendrinimams. Į pateiktus klausimus prašoma atsakyti remiantis savo nuomone.

„Jeigu esate jaunas Šilutės r. savivaldybės gyventojas, jeigu pažįstate, turite bendradarbių, draugų, giminių, kurie gyvena mūsų rajone ir yra 14-29 m. amžiaus ir dar nedalyvavo jaunimo situacijos apklausoje, kviečiu išsakyti savo nuomonę. Jūsų nuoširdūs ir atviri atsakymai padės geriau suprasti Lietuvos jaunimo situaciją ir parengti ilgalaikės jaunimo problematikos tyrimų koncepcijos metmenis.”, – ragina J.Gurevičiūtė.

Anketą rasite www.spinter.lt/jaunimas3

Silutes naujienu LOGO