Atnaujinamas autobuso maršrutas iki Šilutės kapinių

KAPINIU PRIEIGOS 1Džiugu pranešti, kad mūsų redakcijos iškelta šilutiškių problema pasiekė valdžios ausis ir sulaukė pritarimo.

Prieš porą savaičių rašėme, kad į „Šilutės naujienas“ kreipėsi kelios mieste gyvenančios senjoros. Garbaus amžiaus moterys sakė, kad labai norėtų, jog rudenį, iki Vėlinių, ir pavasarį, kai reikia po žiemos sutvarkyti kapus, viešojo transporto autobusas pavėžėtų žmones iki kapinių.

Anot moterų, garbaus amžiaus miestelėnams sunku nueiti iki kapinių artimiausiu keliu, kuris driekiasi per geležinkelio bėgius. Ten nėra patogių laiptelių, atramų, į ką įsikibti, o leidžiantis nuo kalnelio, nesaugus ir pėsčiųjų kelias, juo eidami žmonės priversti rizikuoti savo sveikata.

Moterys tuomet sakė: „Kaip būtų gerai, jei Šilutės autobusų parkui patogiu laiku, tam tikromis dienomis, viešasis autobusas padarytų ratą pro kapines. Taip galėtų žmonės, neturintys savo transporto, nuvažiuoti ir grįžti“.

Taigi, kaip praneša Šilutės rajono savivaldybės administracija, atsižvelgiant į gyventojų pageidavimus, Šilutės rajono savivaldybės administracijos direktoriaus įsakymu nuo 2016 m. rugsėjo 16 d., penktadieniais, viešojo transporto autobusas dviem papildomais reisais pradės kursuoti į Šilutės kapines.

Iš Šilutės autobusų stoties šis autobusas išvyks 10.15 val. ir 13.15 val. ir keleivius išlaipins prie Šilutės naujųjų kapinių. Atgal autobusas išvyks 10.20 val. ir 13.20 val.

Ar ilgai šia paslauga galės naudotis šilutiškiai?

Kaip redakciją patikino Savivaldybės Komunikacijos skyriaus specialistai, viskas priklausys nuo važiuojančiųjų skaičiaus.