Atnaujintai interneto svetainei silutesnaujienos.lt – 1 metai!

interneto svetainePrieš metus, spalio 11 dieną, „Šilutės naujienų“ laikraštis drąsiai ir ambicingai paskelbė – naujoji interneto svetainė nebekonservuos naujienų! Pasakė – padarė. Pasikeitė ne tik svetainės išvaizda – ji tapo vizualiai modernesnė, funkcionalesnė ir estetiškesnė.

Portalas tapo operatyvia Šilutės krašto naujienų platforma, gebančia konkuruoti ir aplenkti vis gausėjantį Šilutės rajono naujienų svetainių rinkinį.
Per metus svetainę silutesnaujienos.lt aplankė jau 142 189 unikalūs (nepasikartojantys) lankytojai, apsilankymų – beveik pusė milijono – 469 085. Grįžtančių lankytojų 71 proc. Bendras žiūrėtų puslapių skaičius sieka 142 1395. Kasdien į svetainę užsuka ir krašto naujienas skaito vidutiniškai 1500 unikalių lankytojų. 2012 sausio 11 d. silutesnaujienos.lt apsilankė daugiausiai – 3903 unikalūs lankytojai.

Pateikiame mini statistiką, kaip atsaką visiems, kurie komentuoja, jog rašome tik apie blogį ir nelaimes. Kultūrinių, pramoginių, pažintinių straipsnių laikraštyje ir interneto svetainėje rašome dvigubai daugiau, tačiau gerosios naujienos, akivaizdu, užsifiksuoja mažiau.

Faktas: skaitomiausi metų straipsniai – apie jaunuolių žūtis keliuose. Tris pirmąsias vietas dalinasi straipsniai apie avarijas, nuo publikacijos pradžios iki šiol jau sulaukę virš 7000 paspaudimų. Šie straipsniai taip pat sulaukė daugiausia internautų komentarų. Daugiau nei 4000 kartų peržiūrėtas straipsnis su astrologine prognoze 2012 Drakono metams. Penktoji vieta – per 3700 paspaudimų – sulaukė straipsnis „Šilutės merą guodžia slaugytoja?“.

Kultūrinėje „Svetainės“ rubrikoje mėgiamiausiųjų trejetuke – apie egzotiškos išvaizdos šilutiškę G.Paulavičiūtę, kuri vos sulaukusi penkiolikos skina laurus Milane, straipsnis „Scenoje – vėl Budraitis!“ bei „Teisininkas fotografuoja angelų ir vienaragių energiją“.

Nors laikraščio publikacijos išlieka pagrindine silutesnaujienos.lt dalimi, tačiau svetainė gyvena ir atskirą gyvenimą. Karštos žinios pateikiamos čia ir dabar svetainėje, o jų analizė, komentarai – laikraštyje „Šilutės naujienos“.

Internautams, besidomintiems Šilutės kraštu, nebereikia neršti po visas svetaines ir atsitiktinai kaip grūdą rasti kokią žinią. Tą už jus padaro „naujienukų“ komanda! Interneto portale silutesnaujienos.lt išliko nepakitusi struktūra – karščiausias naujienas, aktualiausius ir šviežiausius straipsnius rasite viršuje. Vėliau jie sukrenta į atitinkamas tematines rubrikas. Nežinoti, kas vyksta, ir praleisti renginių praktiškai neįmanoma, jei užsukate į „Renginių gido“ skiltį.

Nuolat auga mūsų puslapio gerbėjų gretos socialiniame tinkle „Facebook“. Puslapio gerbėjų jau 4 503! Šis skaičius ne tik dvigubai didesnis už kitų rajono laikraščių, bet ir interneto svetainių.

Būkite ant kasdienės Šilutės krašto naujienų bangos internete!

facebook