Atnaujinti namus padės „Ingada“

ingada pirkejaiDvi baldų parduotuves turinti įmonė „Ingada“ ką tik atšventė 10-ąjį savo gimtadienį. Ta proga pirkėjams pasiūlyta įvairių nuolaidų, akcijų ir dovanų.

„Norime pasidalinti su savo pirkėjais gimtadienio džiaugsmu, o kartu padėti jiems atsinaujinti savo namus“, – sako prekybininkai.

Siūlo apie 30-ies gamintojų produkciją

Į parduotuvę Cintjoniškių g. 11A (Šilutės turgavietėje) užsukusius potencialius pirkėjus vyr. pardavėja Rita Subačienė pirmiausia veda parodyti naujovių, kurios sudėliotos išplėstoje ekspozicijoje.

Vienos jų – naujų, Šiauliuose atidarytų įmonių „Resmita“ ir „Just sofa“ baldai. „Resmita“ gamina išskirtinio dizaino ir kokybės minkštus baldus, o „Just sofos“ miegamieji irgi labai greit tapo populiarūs kaip tik dėl dizaino naujovių. Pavyzdžiui, pirkėjus žavi jų oda dekoruotos lovos“, – pasakoja R.Subačienė.

Tačiau šilutiškiai nenusivylė ir ilgamečių „Ingados“ partnerių – „Grafų baldų“, „Baldų projektų“ gaminiais – minkštais baldais, miegamaisiais komplektais ir sekcijomis, kurie irgi turi savitą braižą.

Svarstantieji ne tik kaip savo namus atnaujinti, bet ir kaip sutaupyti, ypač domisi „Plungės baldų“ produkcija – minkštų baldų ir miegamojo komplektais, sofomis – lovomis. Plungiškių gaminiai išsiskiria žemomis kainomis.

Iš viso „Ingados“ parduotuvėse prekiaujama maždaug 20-ties Lietuvos gamintojų baldais ir dar apie 10-ties įvairių Europos baldų įmonių produkcija.
ingada virtuve
Pasididžiavimas – slankiosios sistemos ir virtuvės baldai

Įmonės išskirtinumas ir, anot R.Subačienės, pasididžiavimas yra virtuvės baldai ir slankiosios sistemos, kurias patys šilutiškiai ir projektuoja, ir montuoja.

Virtuvės baldai čia atkeliauja iš įvairių ES įmonių, o mūsų rajono gyventojai ypač pamėgo savo funkcionalumu išsiskiriančius visoje Europoje žinomus „Marco“ gamyklos virtuvės baldus. Tai kokybiški ir atsparūs baldai, kurių spalvą galima išsirinkti iš pusantro šimto spalvų ir atspalvių paletės. 

Pastaruoju metu vis populiarėjančios slankiosios sistemos irgi jau rado vietą daugelio šilutiškių namuose. Tai puikus šiuolaikiškas XXI amžiaus sprendimas, kuris padės papuošti ir suteiks išskirtinio žavesio jūsų erdvei. Tai mūsų šalies įmonių produkcija, pagaminta naudojant italų, austrų, ispanų apdailos detales. „Ingados“ meistrai patys atvyksta į klientų namus, išmatuoja ir suprojektuoja, o vėliau ir sumontuoja jau pagamintas sistemas.    
  
Pirkėjų patogumui „Ingados“ prekybininkai sumanė dar vieną naujovę – jie nutarė, kad klientams bus patogu kartu su virtuvės baldais įsigyti ir buities techniką. Todėl pageidaujamą įrangą užsakius „Ingadoje“, ji bus atvežta kartu su baldais.

O tie, kas nori pamatyti dar platesnį baldų pasirinkimą, gali nuvažiuoti ir į Šilalę, kur „Ingados“ parduotuvė įsikūrusi Dariaus ir Girėno g. 48.