Atnaujintos „Maxima“ atidarymas – padėkos žodžiai ir nuolaidų savaitgalis

maximz darbuotojaiKetvirtadienį duris atvėrė šilutiškių laukta „Maximos“ parduotuvė Šilutės centre. Į parduotuvės, kurios prekybinis plotas 462 kv. m, atnaujinimą investuota 1,53 mln. eurų, joje dirbs 27 darbuotojai. Parduotuvė – viena iš dviejų X formato parduotuvių mieste, čia taip pat veikia viena XX formato „Maxima“.

Sveikino svečiai

Ketvirtadienio rytą į „Maximą“ atidarymo šventę suvažiavo daug svečių iš Vilniaus, Klaipėdos, Šilutės.

„Maximos“ vieno X tinklo vadovė Filomena Meilienė akcentavo, kad kolektyvas nori būti kaip šeima. Ji džiaugėsi galėdama pasakyti Šilutės kolektyvui „sveiki sugrįžę namo“. Jie parduotuvės atnaujinimo metu turėjo įvairių iššūkių, pamatė daug parduotuvių, susipažino su daug žmonių. Tie, kurie dirbo prieš tai buvusioje parduotuvėje, gali pritarti, kad dabar tai visai kita parduotuvė, kitos sąlygos, kita aplinka.

„Smagu, kad šį gražų pastatą puoš ne tik prekės, bet ir švara, ir tvarka, puoselės darbuotojai. Skubėjome parduotuvę atidaryti, nes žinojome, kad šilutiškiai jos laukia“ – sakė F. Meilienė. Ji taip pat dėkojo kolegoms, rajono savivaldybės atstovams, tarė ačiū darbuotojams.

Savivaldybės vicemeras Sigitas Šeputis pastebėjo, kad naujasis parduotuvės pastatas prisitaikė prie miesto istorinės dalies architektūros, priartėjo prie gatvės. Jis džiaugėsi, kad statyba nesudarė sunkumų šilutiškiams ir užtruko trumpai. S. Šeputis linkėjo, kad šis prekybos centras būtų patrauklus, asortimentas geras, o pirkėjų daug.

Administracijos direktorius Virgilijus Pozingis kolektyvui palinkėjo mylėti klientus ir sėkmingos prekybos.maxima sventina

Naująją parduotuvę stačiusios UAB „Žibai“ vadovas Steponas Kazlauskas džiaugėsi, kad jo kolektyvas, bendradarbiaudamas su „Maximos“ koordinatoriais, patikėtas užduotis atliko greitai. Parduotuvės kolektyvui jis linkėjo geriausios kloties, o direktorei Jūratei Balandytei įteikė menišką raktą. Direktorė J. Balandytė džiaugėsi sulaukusi tiek svečių, dėkojo kolektyvui ir linkėjo sugrįžtančių pirkėjų.

Šventės metu nepamiršti ir darbuotojai, kurie artimiausiu metu švęs gimtadienius – Dalytė Kairienė, Deimantė Augustaitė, Roma Augustienė. Rožių žiedai ir dovanėlės įteiktos visiems darbuotojams.

 

Naująją „Maximą“ pašventino šv. Kryžiaus parapijos klebonas Remigijus Saunorius. Vėliau perkirpta simbolinė atidarymo juostelė, o nuo 10 val. atėjo pirmieji pirkėjai.

Nuolaidų savaitgalis

Parduotuvės vadovai žadėjo, jog čia bus išlaikomas aukštas aptarnavimo ir kokybės standartas, 80 proc. šviežio maisto asortimento sudarys lietuviškos kilmės produkcija, o greitą apsipirkimą užtikrins ir įprastos, ir savitarnos kasos.

„Mūsų tikslas – gerinti klientų apsipirkimą, analizuoti poreikius ir juos atliepti. Atsinaujinusi Šilutės parduotuvė lankytojams siūlo greitesnį apsipirkimą dėl savitarnos kasų. Pirkėjai kasdien galės rinktis iš plataus šviežio maisto asortimento“, – sakė tinklo operacijų vadovė Irtautė Ščerbavičienė.

Pirmąsias keturias dienas parduotuvė siūlys daug akcijų: AČIŪ kortelė kainuos 1 ct., buitinės chemijos prekėms bei kosmetikai bus taikoma 40 proc., kavai ir arbatai 35 proc., gyvūnų prekėms – 30 proc. nuolaida. Lapkričio 28 – gruodžio 28 d. į AČIŪ korteles sugrįš 5 proc. pirkinių vertės.