Atostogaujančiam Šilutės vicemerui pareikštas nepasitikėjimas

 

sseputisKonservatoriai, liberalai, socialdemokratai – visi valdančiajai koalicijai nepriklausantys Šilutės rajono savivaldybės tarybos politikai – susitelkė ir pareiškė nepasitikėjimą mero pavaduotoju Sigitu Šepučiu.

Nepasitikėjimo raštą bei sprendimo projekto tekstą, S. Šepučio atleidimui iš darbo inicijuoti, rugsėjo 17 dieną į Savivaldybės sekretoriatą atnešė Tarybos opozicijos lyderė, konservatorė Sandra Tamašauskienė. Abu dokumentai buvo pasirašyti dešimties Savivaldybės tarybos narių.

Nepasitikėjimo rašte teigiama, kad šių metų balandžio 25 dieną, posėdžio metu svarstant dėl S. Šepučio paskyrimo į vicemero pareigas, jis suklaidino tarybos narius, neatsakydamas į daug kartų įvairia forma užduotą klausimą, ar jam yra pritaikyta kokia nors kardomoji priemonė, pavyzdžiui rašytinis pasižadėjimas neišvykti, ar kitaip suvaržyta jo laisvė.

Teigiama, kad vėliau paaiškėjo, jog kardomoji priemonė – rašytinis pasižadėjimas neišvykti – jam buvo pritaikyta Specialiųjų tyrimų tarnybos (SST) tiriamoje baudžiamojoje byloje.

Priminsime, kad 2018 metų lapkričio mėnesį, S. Šeputį, kaip ir kitus keturis Šilutės valdžios, įmonių atstovus, buvo sulaikiusi. Po dviejų parų šie šilutiškiai buvo paleisti. Prokuratūros pavedimu STT tyrė, ar nebuvo pažeisti įstatymai, tvarkant buvusios autobusų parko teritorijos gruntą.

Tuometinis Savivaldybės administracijos direktorius S. Šeputis buvo nurodęs neužterštą gruntą vežti į Šilutės miesto pakraštyje esančią, buvusių garažų „Šanchajaus“ teritoriją.