Atostogaujant Tenerifėje svarbu nepatekti į siestą

kelioniu ispudziai servieneTurizmo informaciniame centre šilutiškiai dalijasi kelionių įspūdžiais

Hugo Šojaus dvare jau antrą kartą rinkosi tie, kurie nori išgirsti šilutiškių įspūdžius apie keliones.

Antrajame susitikime Rusnės Salos etnokultūros ir informacijos centro direktorė, gidė, Pamario krašto papročių puoselėtoja Birutė Servienė pasakojo apie poilsinę – pažintinę kelionę į Ispanijai priklausančią Tenerifės salą.

Savo pasakojimui p.Birutė buvo paruošusi informatyvias skaidres, o klausytojus nustebino tai, kad kelionės pristatymą pradėjo pateikdama įdomios istorinės ir geografinės informacijos apie Tenerifės salą. Pasidalino savo patirtimi apie kelionės organizavimą, kitus praktinius dalykus.

Kelionę organizavo Šilutės kelionių agentūra „Viatora“, kurią B.Servienė minėjo tik geru žodžiu.

7 dienų kelionė – tai minimalus laikas, norint pailsėti, tačiau skrendant taip toli (kelionė lėktuvu truko 7 valandas) B.Servienė rekomendavo geriau rinktis 9 dienų poilsį.

Nuskridusios į Tenerifę, moteris su dukra apsistojo pietinėje salos dalyje, kurioje oras šiltesnis ir mažiau lyja dėl salos viduryje esančio didžiulio Teidės vulkano (3718 m aukščio), kuris sulaiko debesis iš šiaurės.

Dalindamasi savo kelionių įspūdžiais ir nuotraukomis, p. Birutė rekomenduoja ne tik gulinėti saulėtuose paplūdimiuose, bet ir aplankyti įdomesnius objektus: salos sostinę Santa Krus de Tenerifė, salos kultūros centru vadinamą La Laguna miestą. Po salą galima keliauti tiek nuomotu automobiliu, tiek dažnai kursuojančiais autobusais.

Birutę sužavėjo salos gyventojų ir verslininkų dėmesys turistams, aptarnavimo kokybė, ramus tempas, šiltas klimatas, gražiai tvarkoma aplinka. Vienas iš svarbių patarimų buvo atsižvelgti į pietiečiams įprastą siestą, kuri saloje prasideda nuo 14 val. ir trunka iki vakaro. Siestos metu praktiškai niekas nedirba, tad norintys įsigyti suvenyrų ar kitų paslaugų turi spėti iki siestos arba laukti vakaro, kada kiek atvėsus orams gyvenimas saloje vėl atgyja.

Jeigu Jūs esate keliavę ir norite pasidalinti savo kelionių įspūdžiais, kviečiame kreiptis į Šilutės turizmo informacinį centrą (Lietuvininkų g. 4), tel. (8 441) 77785, el. paštas: info@siluteinfo.lt.

Jeigu dar netapote mūsų Facebook draugais, tai kviečiame prisijungti: http://www.facebook.com/siluteinfo