Atostogos Barselonoje: kur ir ką valgyti?

barcelona-3226639 1920Barselona – viena labiausiai lietuvių pamėgtų krypčių. Atrodo, kad ir koks platus ir margas pasaulis, tačiau Ispanijos sostinė kviečia lankyti būtent ją. Ir tiesa, kviečia labai sėkmingai, kadangi daugelis kartą apsilankę Barselonoje noriai grįžta atgal. Pigūs skrydžiai į Barseloną šiuo metu atveria galimybes pasiekti tašką B su mažomis investicijomis. Tiesa, kadangi pati Barselona nėra labai pigus miestas, tai galimybė įsigyti bent jau pigius bilietus labai gelbsti.

Barselona turistus labiausiai vilioja aštriais kvapais, muzika bei temperamentu, tad šįkart pakalbėkime apie maistą, kuris padės atrasti naujus pojūčius. Juk atvykti į nepažįstamą šalį ir nepasimėgauti jų virtuve yra tiesiog nuodėmė!

Skaniai pavalgyti Barselonoje galima beveik visur: ir prabangiame restorane, ir tiesiog gatvėje. Svarbiausia nepamiršti, kad maisto prekeiviai nelabai rūpinasi higiena, tad virškinimo problemos gana dažnos.

pintxo-2824207 1920Jeigu ieškote prabangos – siūlome apsilankyti šiuose restoranuose, kurių sąrašą pateikėme žemiau.

CAN SOLĖ. Jeigu ieškote Ispanijos klasikos, tai šis restoranas yra geriausias pasirinkimas, kadangi tai vieta, kur galėsite išbandyti tradicinius šalies patiekalus. Labiausiai giriama jūros virtuvė ir lietuviui, dažnai nepratusiam prie neįprastų jūros gėrybių, tenka keliauti į neatrastą skonių pasaulį. Visgi, profesionalių šefų patirtis garantuoja, kad liksite nustebintas.

AGUA.  Restoranas, kuris labiausiai tinka atostogų gaivulių ištroškusiems žmonėms. Nuostabus, spalvingas ir puikiai Ispanišką temperamentą perteikiantis restoranas taip pat orientuojasi į jūros gėrybių patiekalus. Pro langus atsveria nuostabus paplūdimys, tad vakarais valgyti rekomenduojama terasoje.

BUENAS MIGAS. Galbūt kiek paprastesni patiekalai, kurie labiau atitinka tradicinio lietuvio skrandį. Tiesa, kainos nėra mažos ir dažniausiai vienas žmogus sumoka apie 30 eurų už pietus arba vakarienę. Siūlomas labai platus picų, sumuštinių, tortilijų ir kitų greitų užkandžių bei patiekalų pasirinkimas, kuris pagardintas mums neatrastais prieskoniais, tad tai patiekalui suteikia dar daugiau įspūdingumo. Jeigu norite paragauti tikrų ispaniškų picų – tai geriausia vieta.

EL ATRIL. Jeigu mėgstate ne tk gerą maistą, tačiau iš gyvą muziką – tokiu atveju šis restoranas yra puikus pasirinkimas. Nuostabus interjeras suteikia papildomo žavesio, tad čia atėjus smagiai galite praleisti visą vakarą. Niekas jūsų neskubins net ir tokiu atveju, jeigu kelias valandas gersite arbatą.

CAN. CULLERETE. Jaukus ir melas restoranas, kuris taip pat nėra labai pigus, tad vakarienė kainuos apie 30 erų žmogui. Visgi, nuostabūs Katalonijos bei Viduržiemio jūros regiono patiekalai atperka kiekvieną investuotą centą.

paella-2428933 1920TXAPELA. Tai vienas žymiausių restoranų. Jam nereikia jokios specialios reklamos, kadangi iš lupų į lupas kalbama apie šį puikų restoraną, kuris stebina vis atsinaujinančiu meniu ir noru savo klientams pasiūlyti vis daugiau  ir daugiau. Suprantama, kad žmonės tuo labai džiaugiasi ir naudojasi galimybėmis. Galite pasirinkti iš daugiau nei 50 skirtingų sumuštinių rūšių, kurių kainos svyruoja nuo 1 iki 4 eurų. Patikėkite, rasite tokių keistų pasiūlymų apie kuriuos net neteko pagalvoti. Visgi, rezultatas Jus nustebins! O kokteilių pasirinkimas! Na, atvykite ir pamatysite patys!

EGUZKI-LIZARRAN.  Jeigu esate labai didelis salotų mėgėjas, tokiu atveju tai dar viena vieta, kurią paprasčiausiai būtina aplankyti. Sklinda kalbos, kad čia salotos yra daromos su meile, tad jeigu norite į paprasčiausia salotas pasižiūrėti visiškai kitu žvilgsniu – užsukite čia.

Barselona kviečia pasmaguriauti ir pasimėgauti pačiais skaniausiais patiekalais, kurie Jums leis dar kartą pamilti Ispaniją. Juk kai laimingas  žmogaus skrandis – laimingas ir pats žmogus.