Atsirado dar vienas būdas nusipirkti leidimą žvejybai

stintu-zvejyba-69388766Aplinkos ministerija pasirašė bendradarbiavimo sutartį su bendrove „Tiketa“ dėl žvejybos leidimų platinimo. Ši bendrovė platins visus leidimus, reikalingus mėgėjų žvejybai išnuomotuose ir neišnuomotuose vandens telkiniuose, ir žvejo mėgėjo korteles, galiojančias tuose telkiniuose, kuriuose žvejyba yra limituota.

Ligi šiol, naudojantis elektroninės bankininkystės paslaugomis, visų rūšių leidimus mėgėjų žvejybai buvo galima įsigyti tik Aplinkos ministerijos administruojamoje Aplinkosaugos leidimų informacinėje sistemoje (ALIS). Dabar tokia paslauga visą parą teikiama ir interneto svetainėje www.tiketa.lt.

Neturintieji galimybių naudotis elektronine bankininkyste reikiamą mėgėjų žvejybos leidimą gali nusipirkti bet kurioje „Tiketos“ kasoje, o jų šalyje yra 112.

Pažymėtina, kad „Tiketos“ interneto svetainėje ar kasoje šiuos leidimus gali įsigyti ir užsieniečiai. Žvejo mėgėjo bilietas galioja žvejybai visuose valstybiniuose neišnuomotose vandens telkiniuose bet kuriuo pasirinktu laikotarpiu, taip pat jūroje, jeigu tam nėra kitų apribojimų. Mėgėjo žvejybos leidimas suteikia teisę žvejoti tik išnuomotuose telkiniuose. Abu šie leidimai išduodami dviem paroms (kainuoja 1,4 Eur), vienam mėnesiui (5 Eur) arba vieneriems metams (14 Eur).

Žvejo mėgėjo kortelė parai kainuoja 2,5 Eur, savaitei – 8 Eur, o mėnesiui – 14 Eur. Aplinkos ministerijos duomenimis, 2014 m. buvo išduota beveik 250 tūkst. žvejo mėgėjo bilietų, apie 18 tūkst. leidimų žvejoti išnuomotuose vandens telkiniuose ir apie 90 tūkst. žvejo mėgėjo kortelių. Visos lėšos, gautos už žvejo bilietus, yra surenkamos į specialią Valstybinės mokesčių inspekcijos sąskaitą ir naudojamos tik vienam tikslui – žuvų ištekliams gausinti ir saugoti.

Jeigu meškeriojama neturint mėgėjų žvejybos bilieto ar leidimo, gali tekti mokėti administracinę baudą ir atlyginti žuvų ištekliams padarytą žalą. 

Atsirado dar vienas būdas nusipirkti leidimą žvejybai www.GRYNAS.lt 2015 m. spalio 26 d. 16:01 Aplinkos ministerija pasirašė bendradarbiavimo sutartį su bendrove „Tiketa“ dėl žvejybos leidimų platinimo. Ši bendrovė platins visus leidimus, reikalingus mėgėjų žvejybai išnuomotuose ir neišnuomotuose vandens telkiniuose, ir žvejo mėgėjo korteles, galiojančias tuose telkiniuose, kuriuose žvejyba yra limituota. Ligi šiol, naudojantis elektroninės bankininkystės paslaugomis, visų rūšių leidimus mėgėjų žvejybai buvo galima įsigyti tik Aplinkos ministerijos administruojamoje Aplinkosaugos leidimų informacinėje sistemoje (ALIS). Dabar tokia paslauga visą parą teikiama ir interneto svetainėje www.tiketa.lt. Neturintieji galimybių naudotis elektronine bankininkyste reikiamą mėgėjų žvejybos leidimą gali nusipirkti bet kurioje „Tiketos“ kasoje, o jų šalyje yra 112. Pažymėtina, kad „Tiketos“ interneto svetainėje ar kasoje šiuos leidimus gali įsigyti ir užsieniečiai. Žvejo mėgėjo bilietas galioja žvejybai visuose valstybiniuose neišnuomotose vandens telkiniuose bet kuriuo pasirinktu laikotarpiu, taip pat jūroje, jeigu tam nėra kitų apribojimų. Mėgėjo žvejybos leidimas suteikia teisę žvejoti tik išnuomotuose telkiniuose. Abu šie leidimai išduodami dviem paroms (kainuoja 1,4 Eur), vienam mėnesiui (5 Eur) arba vieneriems metams (14 Eur). Žvejo mėgėjo kortelė parai kainuoja 2,5 Eur, savaitei – 8 Eur, o mėnesiui – 14 Eur. Aplinkos ministerijos duomenimis, 2014 m. buvo išduota beveik 250 tūkst. žvejo mėgėjo bilietų, apie 18 tūkst. leidimų žvejoti išnuomotuose vandens telkiniuose ir apie 90 tūkst. žvejo mėgėjo kortelių. Visos lėšos, gautos už žvejo bilietus, yra surenkamos į specialią Valstybinės mokesčių inspekcijos sąskaitą ir naudojamos tik vienam tikslui – žuvų ištekliams gausinti ir saugoti. Jeigu meškeriojama neturint mėgėjų žvejybos bilieto ar leidimo, gali tekti mokėti administracinę baudą ir atlyginti žuvų ištekliams padarytą žalą. http://grynas.delfi.lt/gyvenimas/atsirado-dar-vienas-budas-nusipirkti-leidima-zvejybai.d?id=69388392#ixzz3phDdRYLl

Skaitykite daugiau: http://grynas.delfi.lt/gyvenimas/atsirado-dar-vienas-budas-nusipirkti-leidima-zvejybai.d?id=69388392