Atsirūgo iš parduotuvės vogtos vaišės

vagisJau keturis kartus teistas šilutiškis K.S. ir klaipėdietis A.N. ketino kaip reikiant papuotauti parduotuvės sąskaita. Vienoje Šilutės parduotuvėje į krepšį prisikrovė alkoholinių gėrimų, maisto, rūkalų ir nesumokėję bandė pasprukti.

Pabėgimo planas nesuveikė – vagišius užfiksavo net keturios parduotuvės stebėjimo kameros. Vaikinams teks ne tik solidariai susimokėti už pavogtas prekes, bet ir sumokėti 2080 Lt baudą bei atsėdėti 50 parų areštinėje.

Pernai rugpjūčio mėnesį K.S. ir A.N. vienoje parduotuvėje į krepšį krovėsi viską, ko reikia geram vakarėliui: degtinę, alų, cigaretes, žuvį, sultis, kumpį… Kaip įprasta, priėjo prie kasos, apskaitant  prekes kasos aparatu jas dėjo į maišelį, bet susikrovę pirkinius kaip galėdami greičiau išspruko laukan iš parduotuvės.

Pardavėja taip ir liko stovėti rankoje laikydama kasos čekį, kuriame buvo užfiksuota 120,23 Lt suma.

Vagišius pagauti padėjo keturių vaizdo kamerų užfiksuoti vaizdai, kuriuose matosi po parduotuvę vaikštantys du vaikinai, dedantys prekes į krepšį. Vėliau matyti, kaip jie prie kasos susikrovė pirkinius ir išbėgo pro duris.

Vyrukai nepabijojo apvogti parduotuvę 18 valandą, kai dar buvo šviesu.

Sulaikyti K.S. ir  A.N. prisipažino ir gailėjosi dėl vagystės, tačiau ikiteisminio tyrimo metu nesuskubo atlyginti parduotuvei padarytos žalos, tad ją atlyginti priteisė teismas.

Teismas nusprendė, kad dirbančiam K.S., kurio teistumas jau išnykęs, bausmės tikslai bus geriausiai pasiekti paskyrus 16 MGL – 2080 Lt (602 eurų) dydžio baudą, o A.N. nusikalto neišnykus teistumui, tad jam paskirta 50 parų arešto bausmė.

Nuosprendis galėjo būti skundžiamas.