Atsiveria unikalios galimybės būsimiems verslininkams ir laivavedžiams

minijaŠiemet prasidėsiantys naujieji mokslo metai jau nuo pirmosios dienos atneša kiek kitokių vėjų į žinių ir galimybių pasaulį.

Nuo šio rugsėjo Šilutėje bus rengiami laivavedžių kursai, nes asociacijai „Pamario delta“ suteikta akreditacija rengti vidaus vandenų transporto specialistus ir motorinių pramoginių laivų laivavedžius.

Ši asociacija tapo penktąja Lietuvoje akredituota mokymo įstaiga, kuriai suteikta galimybė rengti šios srities specialistus. Tokie mokymų kursai iki šiol buvo vykdomi tik Klaipėdoje, Kaune ir Mažeikiuose.

Pamaryje įsikūrusiai asociacijai atsivėrė neeilinė galimybė pagaliau prisidėti prie visų pamariškių bei kitų regionų gyventojų svajonių išsipildymo ir pravesti mokymus, skirtus laivavedžiams.

Taigi po atkaklaus darbo asociacijos „Pamario delta“ kolektyvui pagaliau suteikta akreditacija rengti vidaus vandenų transporto specialistus ir motorinių pramoginių laivų laivavedžius. Džiugu ir tai, kad pamaryje įsikūrusi asociacija tapo simboline – penktąja – Lietuvoje akredituota mokymo įstaiga, kuriai suteikta galimybė rengti būtent šios srities specialistus.

Pamarys – ne tik žuvies ir potvynių kraštas, bet ir žmogaus, kuris artimai susijęs su vandens karalija. Čia ne tik vietinių gyventojų, bet ir atvykstančiųjų iš svetur akį užburia Nemuno deltos regioninio parko grožis: Ventės ragas ir Rusnės sala, unikalūs Atmatos, Pakalnės, Skirvytės, Skatulės, Vytinės bei kitų Nemuno deltos protakų labirintai. Beje, tai puiki vieta  ir didžiulės perspektyvos plėtoti vandens turizmą.

Sulaukęs pageidavimų iš gyventojų bei atsižvelgdamas į jiems atsiveriančias puikias galimybes, „Pamario deltos“ kolektyvas tiesia ranką visiems būsimiems laivavedžiams ir kviečia prisijungti prie mokymų. Galų gale, šie mokymai atvers plačias galimybes ne tik būsimiems verslininkams, bet ir svajojantiesiems praleisti daug pigiau bei turiningiau savo laisvalaikį.

Mokymų metu įgytos žinios ir praktika kiekvienam dalyviui asmeniškai atvers galimybę būti tikru vidaus vandenų specialistu, išmanančiu laivybos ypatumus. Taip pat visiems žvejams bus sudarytos puikios sąlygos susipažinti su naujausiomis technologijomis. Tačiau svarbiausia, kad po šių mokymų išlaikiusiesiems egzaminą bus įteiktas laivavedžio pažymėjimas.

O tai reiškia, kad liko vos pusę žingsnio iki galimybės užsiimti vandens turizmo verslu.

Asociacija „Pamario delta“ kviečia prisijungti prie laivavedžių mokymų visus norinčiuosius ir besidominčius vandens turizmu bei žvejyba. Šie mokymai atveria didžiules perspektyvas ne tik Šilutės, bet ir Pagėgių, Tauragės ar Šilalės rajono gyventojams, kurie svajoja apie būsimą verslą, ieško, kaip pelningai užsidirbti čia, Lietuvoje.

Registruotis į laivavedžių kursus galima telefonu 8 655 65011 arba asociacijoje „Pamario delta“, II kab., III a., Lietuvininkų g. 55, Šilutėje.