Atvirų durų diena Tauragės AVPK

1218696311policijaArtėjant brandos egzaminams bei pasirinkimui, su kuo sieti savo ateitį, Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato (AVPK) darbuotojai ragina abiturientus neužmiršti ir pareigūno profesijos bei kviečia apsilankyti atvirų durų dienoje, kuri vyks kovo 5-ąją 10 val. Tauragėje, Gedimino g. 17, Tauragės AVPK.

Bus galima susipažinti su policijos veiklos specifika, sužinoti apie pareigūnų profesinio rengimo procesą, pamatyti visą policijos darbe naudojamą amuniciją bei pabendrauti su studentais, pasirinkusiais policijos pareigūno specialybę.

Besidomintiems policijos studijomis, bus pateikta išsami informacija apie įsidarbinimą baigus studijas ir karjeros galimybes, atlygį ir socialines garantijas, kurios suteikiamos policijos pareigūnams.

Moksleiviams bus demonstruojamos policijos pareigūnų specialiosios priemonės, ginkluotė, ekipuotėje naudojamos priemonės riaušių malšinimui ar persekiojimo metu. Kelių policijos skyriaus pareigūnai supažindins su greičio ir alkoholio kiekio matavimo prietaisais, ryšio įranga, transporto priemonėmis ir visa jose įdiegta technika, skirta eismo saugumo kontrolei.

Išsamesnę informaciją apie atvirų durų dieną suteiks Tauragės AVPK atstovė Jūratė Savickienė, tel. (8 446) 20270.