Atvirų durų dienoje policijoje – abiturientai

Kasmet pavasarį Lietuvos policijos įstaigos organizuoja atvirų durų dienas. Renginių tikslas – supažindinti abiturientus su policijos pareigūno profesija, informuoti apie studijų ir karjeros galimybes.

Asociatyvi telsiai.policija.lrv.lt nuotr.

Tauragės AVPK Šilutės policijos komisariate atvirų durų diena vyko balandžio 25 d. Į komisariatą atvyko daugiau nei 200 moksleivių iš visos aptarnaujamos teritorijos.

Abiturientus pasitiko ir juos pasveikino Tauragės AVPK viršininkas Raimondas Vaitkevičius, studijų programas išsamiai pristatė Lietuvos policijos mokyklos atstovai su kursantais. Abiturientai gavo daug informacijos apie stojimo į M. Romerio universitetą galimybes, studijų programas, konkursinius balus ir kitus dalykus, dominančius mokinius.

Renginyje dalyvavo specializuotų policijos įstaigų atstovai, kinologai su tarnybiniais šunimis. Pareigūnai demonstravo savo tarnybinį transportą, ginklus bei kitas specialiąsias priemones.

Abiturientams linkime sėkmingai išlaikyti brandos egzaminus, pasirinkti teisingą profesinį kelią ir tikimės, jog ateityje jie papildys mūsų kolektyvo gretas.

Tauragės AVPK inf.