Audra siaučia ir Šilutės rajone: varto medžius, privertė sustoti net traukinį

 

begiaiLauros vardu pavadinta audra vis smarkiau siautėja Pamario krašte. Stiprius vėjo gūsius jaučia tiek daugiabučių, tiek individualių namų gyventojai. Tuo tarpu ugniagesiai gelbėtojai nespėja nuo kelių traukti nuvirtusių medžių.

Ant bėgių užvirtęs medis ties Priekule sustabdė traukinį, važiavusį iš Klaipėdos į Šilutę. Ir tai dar nepbaiga, nes stiprūs vėjo gūsiai – iki 32 m/s – prognozuojami ir šiąnakt.

89855002 822245754963736_8514577694279598080_nStiprus vėjas ant važiuojamosios kelio dangos verčia medžius, tad būkite atsargūs keliuoe.

Ketvirtadienio vakarą medis buvo užvirtęs ant elektros laidų Rusnėje, kelyje į Šyškrantę. Didžiulis medis su šaknimis ant važiuojamosios kelio dalies išvirto ir Aukštumalos gatvėje. Gyventojai dalinasi vaizdais, kad su šaknimis šalia daugiabučių Šilutėje buvo išrauta ir eglė.

„Labai nejauku, atrodo, kad viskas braška, balkonuose skraido vazonai. Kai stuktelna, net namas sudreba. Gerai, kad mes dar turime elektrą“, – išgyvenimais dalinasi Šilutės gyventoja.

Visgi elektra kai kuriose Šilutės rajono gyvenvietėse dingo. Visoje Lietuvoje ketvirtadienio vakarą be elektros liko apie 50 000 šeimų.

 

Patariama nepalikti atdarų langų, pasisaugoti vėjo nešamų nuolaužų, nestatyti automobilių po medžiais, nevaikščioti arti statybviečių ar reklaminių skydų.